Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśmy LED budżetowe

Liczba produktów: 6
Pokazuje 1 - 6 z 6 produktów

TAŚMY LED OPARTE O DIODY SMD obecnie stanowią podstawę systemów oświetlenia dekoracyjnego, a także coraz częściej są wykorzystywane jako oświetlenie użytkowe. Taśmy diodowe wybierane są zarówno przez osoby prywatne, jak też do zastosowań profesjonalnych – przez instalatorów, architektów i firmy reklamowe.

Oświetlenie TAŚMAMI LED charakteryzuje się dużymi oszczędnościami w eksploatacji w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła, a dzięki wielu rodzajom taśm diodowych pozwala na uzyskanie wcześniej niedostępnych efektów. Aranżacje oświetlenia z użyciem taśm białych, jak i RGB doskonale sprawdzają się w domach, firmach, czy chociażby lokalach gastronomicznych. Bardzo duży wybór kolorów jaki daje się uzyskać na taśmach LED RGB pozwala uzyskać przyjemne dla oka efekty i przeróżne kombinacje iluminacji świetlnej.

TAŚMY LED PRO-LED serii budżetowej sprawdzają się doskonale w krótkoterminowych realizacjach, DO REALIZACJI DŁUGOTERMINOWYCH ZDECYDOWANIE REKOMENDUJEMY PROFESJONALNE TAŚMY LED PRO LED PREMIUM OPARTE O DIODY EPISTAR, Z PODWÓJNYM PODKŁADEM PCB, KTÓRY ZAPEWNIA ODPOWIEDNIE PRZEWODNICTWO PRĄDU ORAZ GWARANTUJE ODPOWIEDNIE ODPROWADZANIE CIEPŁA, DZIĘKI CZEMU ICH JASNOŚĆ JEST NAWET O 50% WYŻSZA, A ŻYWOTNOŚĆ WIELOKROTNIE DŁUŻSZA.
 

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Filtr produktów

Temperatura barwowa
Ilość diod / mb
Ilość diod / rolkę
Klasa szczelności
Typ diod