Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśmy LED Epistar Premium

Liczba produktów: 61
Pokazuje 1 - 48 z 61 produktów

TAŚMY LED EPISTAR PRO-LED SERII PREMIUM to podstawa w ofercie sklepu PRO-LED. Są oparte o markowe diody EPISTAR, które cechuje większa ilość światła w porównaniu z TAŚMAMI BUDŻETOWYMI.

Posiadają także podwójny podkład PCB odprowadzający ciepło, dzięki czemu są niezwykle trwałe, dlatego też większość profesjonalnych instalatorów systemów oświetlenia LED wybiera TAŚMY LED EPISTAR PREMIUM.

PROFESJONALNE TAŚMY LED doskonale sprawdzają się w długookresowych realizacjach – zarówno jako oświetlenie dekoracyjne jak też użytkowe - w domach, biurach oraz obiektach handlowych.

DLA ZAPEWNIENIA ODPOWIEDNIEGO EFEKTU OŚWIETLENIA LED PROPONUJEMY SZEROKI WACHLARZ JAKOŚCIOWYCH TAŚM LED, CO ZAPEWNIA MOŻLIWOŚĆ ZESTAWIENIA PRAKTYCZNIE DOWOLNEGO SYSTEMU OŚWIETLENIA:

TAŚMY LED w ofercie sklepu PRO-LED (w zależności od rodzaju) występują także w różnych stopniach odporności na kurz i wodę: standardowe (IP33), wodoodporne (IP65) oraz wodoszczelne (IP68), dzięki czemu możemy zastosować oświetlenie LED nie tylko w miejscach suchych, ale nawet w akwariach i basenach, czy na zewnątrz budynków.

JAKIE GŁÓWNE ZALETY PRZEDSTAWIAJĄ PROFESJONALNE TAŚMY EPISTAR PROLED ?

Profesjonalne taśmy LED Epistar przede wszystkim świecą jaśniej – nawet do 50-70% w porównaniu z produktami budżetowymi. Pozwala to zastosować je jako główne źródło światła w pomieszczeniu.

Kolejnym istotnym atrybutem taśm LED jest podwójny podkład PCB, który odbierając ciepło zapobiega przegrzewaniu się elementów taśmy – diod oraz przede wszystkim oporników. Dzięki temu żywotność taśmy LED jest nawet kilkakrotnie dłuższa w porównaniu z tańszymi materiałami. Dodatkowo ułatwia to montaż, jako że nie trzeba stosować taśm radiacyjnych, ani jakichkolwiek innych elementów konstrukcyjnych z metalu.

Do TAŚM LED oferujemy oczywiście wszelkie niezbędne komponenty, takie jak ZASILACZE LED, STEROWNIKI LED, ŚCIEMNIACZE LEDPROFILE LED czy inne AKCESORIA (okablowanie, złączki, etc) niezbędne do instalacji profesjonalnego oświetlenia led.

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !