Witamy, sklep internetowy www.pro-led.com.pl, który przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie.
Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości).
Rozumiem

Wodoodporne IP65

Liczba produktów: 25
Pokazuje 1 - 25 z 25 produktów

TAŚMY LED IP65

Profesjonalne taśmy LED Epistar IP65 to taśmy wodoodporne. Oprócz wszystkich elementów taśmy standardowej pokryte są ochronną warstwą silikonu, która zabezpiecza przez dostępem kurzu i wilgoci, ale także chroni luty na taśmie przed utlenianiem się. Dzięki temu taśmy są trwałe i nadają się do bezpośredniego montażu w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak kuchnia, czy łazienka.

W ofercie posiadamy także taśmy wodoszczelne. Jeśli mają Państwo wątpliwości jaki rodzaj taśmy należy zastosować – zapraszamy do naszego Forum LED

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !