Witamy, sklep internetowy www.pro-led.com.pl, który przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie.
Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości).
Rozumiem

Kolorowe z barwą białą RGBW

Liczba produktów: 4
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

TAŚMY LED RGBW

Profesjonalne taśmy LED Epistar RGBW to najbardziej uniwersalne taśmy w ofercie PRO-LED. Łączą funkcjonalność wielokolorowych taśm LED RGB ze światłem białym o określonej temperaturze barwowej – ciepłym lub zimnym. Dzięki temu zastosowanie taśm LED RGBW pozwala cieszyć się efektami kolorowej iluminacji świetlnej oraz stosować je jako światło użytkowe.

Ze względu na przeciwwskazania do stosowania taśm IP65 z białymi diodami 5050 w ofercie posiadamy tylko taśmy standardowe, natomiast w przypadku konieczności zastosowania w strefach narażonych na wilgoć odpowiednie zabezpieczenie taśm zapewniają profile aluminiowe

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !