Witamy, sklep internetowy www.pro-led.com.pl, który przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie.
Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości).
Rozumiem

Taśmy LED z zasilaczem

Liczba produktów: 28
Pokazuje 1 - 28 z 28 produktów

TAŚMY LED Z ZASILACZEM stanowią gotowe rozwiązanie z zakresu oświetlenia diodowego. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w sklepie z OŚWIETLENIEM LED PRO-LED wprowadziliśmy gotowe zestawy TAŚM LED z ZASILACZEM, opcjonalnie STEROWNIKIEM, ŚCIEMNIACZEM oraz PILOTEM. Każdy zestaw oświetleniowy jest przygotowany i gotowy do podłączenia w zaledwie kilka minut i nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności do jego zamontowania.

Podstawą każdego zestawu oświetleniowego jest odpowiednia TAŚMA LED – do wyboru dajemy Państwu taśmy białe (w wersji ciepłej lub zimnej), wielokolorowe RGB lub RGBW, a także najnowocześniejsze taśmy CYFROWE.

Do każdej taśmy dobieramy odpowiedni zasilacz, aby taśma świeciła możliwie jasno, przy zachowaniu jak najmniejszego poboru prądu z sieci – dzięki temu mogą Państwo liczyć na wymierne oszczędności.

Kolejnym elementem zestawu jest sterownik lub ciemniach wraz z odpowiednim pilotem. W zależności od rodzaju taśmy oraz przeznaczenia zestawu można wybrać pomiędzy sterowaniem na podczerwień, drogą radiową, bądź w rytm muzyki dzięki sterownikowi audio.

Jako dodatek do gotowych zestawów, tam gdzie jest to konieczne, możemy także dodatkowo zaproponować aluminiowe profile do taśm LED.

Każdy zestaw wymaga jedynie umieszczenia taśmy w odpowiednim miejscu, ewentualnie podłączenia jej do sterownika, tego z kolei do zasilacza, a zasilacza do instalacji elektrycznej. 


W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !