Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Podświetlenie LED sufitu

Liczba produktów: 24
Pokazuje 1 - 24 z 24 produktów

OŚWIETLENIE LED SUFITU

Oświetlenie sufitowe LED z wykorzystaniem profesjonalnych taśm diodowych to coraz częściej wybierane rozwiązanie zapewniające niebanalne efekty w aranżacji wnętrza. Aby ułatwić Państwu wybór takiego systemu oświetleniowego przygotowaliśmy gotowe zestawy dla różnych długości taśm LED.

Przede wszystkim systemy oświetlenia LED sufitu znajdują zastosowanie w sufitach podwieszanych jako dodatkowe oświetlenie dekoracyjne w domach i lokalach użytkowych różnego przeznaczenia. Można je natomiast wykorzystać także w innych miejscach – na przykład jako podświetlenie podłogi, lub oświetlenie podszafkowe, dodatkowo montując elementy w aluminiowych profilach LED.

Do wyboru dajemy Państwu różne warianty: oświetlenie białe (do wyboru barwa zimna lub ciepła), kolorowe oświetlenie RGB oraz ich połączenie – oświetlenie sufitu RGBW, które łączy oświetlenie kolorowe z użytkowym barwy ciepłej lub zimnej.

W zależności od wybranej barwy światła w zestawie znajduje się odpowiedni ściemniacz, bądź sterownik, najwyższej jakości zasilacze Meanwell LPV / PRO oraz (o ile to konieczne) wzmacniacze, odpowiednio dobrane przewody i kostki połączeniowe.

Montaż tak przygotowanych zestawów nie powinien przysporzyć żadnych trudności – aby cieszyć się profesjonalnym i niebanalnym sufitem LED wystarczy przykleić taśmy (są przygotowane już z dwustronną taśma montażową 3M), podłączyć je do ściemniacza lub sterownika, te do zasilacza, a zasilacz do źródła prądu. Oferujemy PROste rozwiązania.

Jeżeli nie znaleźli Państwo wśród gotowych zestawów odpowiedniego do swoich potrzeb – zachęcamy do kontaktu – wykonujemy indywidualne projekty oświetlenia LED na wymiar.

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Filtr produktów

Temperatura barwowa
Ilość diod / mb
Ilość diod / rolkę
Klasa szczelności
Typ diod