Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Podświetlenie LED telewizora

Liczba produktów: 16
Pokazuje 1 - 16 z 16 produktów

PODŚWIETLENIE LED TELEWIZORA

Aby uatrakcyjnić salon coraz częściej stosuje się podświetlenie telewizora taśmą LED. Dla Państwa wygody stworzyliśmy gotowe do podłączenia profesjonalne systemy podświetlenia LED telewizora. Zestawy są uniwersalne i pasują do każdego płaskiego telewizora (LCD / LED / plazma) o przekątnej do 65 cali.

Montaż takiego systemu jest niezwykle prosty, dzięki temu, że taśmy LED są profesjonalnie polutowane i zabezpieczone. Wystarczy przykleić taśmy do obudowy telewizora, połączyć kable za pomocą kostki elektrycznej, a zasilacz podłączyć do gniazdka.

W skład systemu oświetlenia telewizora wchodzi odpowiedniej mocy zasilacz, taśmy LED oraz w przypadku wielokolorowego systemu RGB odpowiedni sterownik wraz z pilotem.

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Filtr produktów

Temperatura barwowa
Strumień świetlny
Ilość diod / mb
Klasa szczelności
Typ diod