Witamy, sklep internetowy www.pro-led.com.pl, który przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie.
Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości).
Rozumiem

Czujniki ruchu

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 produkt

CZUJNIKI RUCHU

Profesjonalne czujniki ruchu znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na jeszcze większe oszczędności w kosztach oświetlenia – dzięki nim światło włącza się tylko kiedy ktoś znajduje się w pomieszczeniu, bądź na przykład na podwórku, czy w garażu. Są także bardzo wygodnym rozwiązaniem – po ciemku nie trzeba szukać włącznika – oświetlenie załącza się samoczynnie po wykryciu ruchu w danym obszarze.

Generalnie możemy wyróżnić sensory pracujące pod napięciem 12V oraz czujniki na 230V. Z doświadczenia polecamy to drugie rozwiązanie w systemach oświetlenia LED – zastosowanie czujnika ruchu przed zasilaczem pozwala na odcięcie zasilania, kiedy nie ma takiej potrzeby – przez to zasilacz nie pracując cały czas nie dość że pobiera mniej energii, to także mniej się eksploatuje.

Każdy z detektorów znajdujących się w naszej ofercie posiada manualną regulację, która pozwala na dostrojenie działania czujnika do Państwa potrzeb.