Witamy, sklep internetowy www.pro-led.com.pl, który przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie.
Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości).
Rozumiem

Ramki LED

Liczba produktów: 4
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

RAMKI LED Z ZASILACZEM stanowią gotowe rozwiązanie z zakresu oświetlenia diodowego. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w sklepie z OŚWIETLENIEM LED PRO-LED wprowadziliśmy gotowe RAMKI LED z ZASILACZEM, opcjonalnie STEROWNIKIEM oraz PILOTEM. Każda ramka LED jest przygotowana i gotowa do podłączenia w zaledwie kilka minut i nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności do jej zamontowania.

Podstawą każdego zestawu oświetleniowego jest odpowiednia TAŚMA LED – do wyboru dajemy Państwu taśmy białe (w wersji ciepłej lub zimnej) oraz wielokolorowe RGB.

Do każdej ramki dobieramy odpowiedni zasilacz, aby taśma świeciła możliwie jasno, przy zachowaniu jak najmniejszego poboru prądu z sieci – dzięki temu mogą Państwo liczyć na wymierne oszczędności.


W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !