Witamy, sklep internetowy www.pro-led.com.pl, który przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie.
Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości).
Rozumiem

Jak zamawiać

Dewiza PRO-LED to PROfesjonalne i PROste oświetlenie LED, ale także 

PROste zakupy

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz cennym informacjom przekazywanym przez naszych Klientów stworzyliśmy ten sklep w taki sposób, aby był jak najprostszy w obsłudze - mamy nadzieję, że zakupy w PRO-LED są proste i intuicyjne.

Najszybszym sposobem zakupu jest wybranie opcji "Szybkie zakupy bez rejestracji", dzięki której nie trzeba tworzyć konta, czekać na aktywację, a zakup trwa jedynie chwilę - jednak polecamy zawsze drugą opcję.

Dlaczego warto się zarejestrować podczas składania zamówienia?

Po rejestracji można śledzić status bieżącego zamówienia, ich historię, a także w dowolnym momencie zmieniać swoje dane, dodać nowy adres do wysyłki - wszystko to w jednym miejscu, dla wygody naszych Klientów.

I co najważniejsze - przy każdych kolejnych zakupach wystarczy tylko się zalogować, bez wypełniania jakichkolwiek formularzy.

UWAGA: W niektórych przypadkach maile potwierdzające zamówienia oraz ich status mogą być potraktowane przez serwery pocztowe jako SPAM - jeśli nie otrzymasz od nas żadnej wiadomości po złożeniu zamówienia - prosimy o sprawdzenie folderu wiadomości-śmieci; jeśli i tam nie będzie żadnej korespondencji prosimy o kontakt - ze swojej strony zapewniamy dbałość o system obsługi sklepu, natomiast poza naszym serwerem nie mamy wpływu na przepływ informacji.

NEWSLETTER

Zachęcamy także do zapisania się na newsletter mailowy w którym będziemy informować o nowościach, promocjach i najważniejszych bieżących wydarzeniach. Nie mamy sztywnych ram terminowych wysyłania informacji, nie chcemy nikogo także zasypywać pocztą zbyt często - dlatego dbamy o to, aby maile zawierały tylko najważniejsze informacje.

WYSYŁKA I ODBIÓR ZAMÓWIENIA

Zakupione produkty można bezpłatnie odebrać w naszym biurze Łodzi:

PRO-LED

ul. Limanowskiego 40

91-052 Łódź

W przypadku zamówień spoza Łodzi wysyłki realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DPD - szczegóły w zakładce Warunki dostawy.

Gdyby okazało się, że jednak jakaś funkcjonalność sklepu nie działa będziemy bardzo wdzięczni za informacje - bardzo prosimy o kontakt.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ ?

Nie wahaj się - po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:

+48 665 63 11 63

+48 665 04 04 04

biuro@pro-led.com.pl