Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem
Obniżka! System oświetlenia LED sufitu RGB ze sterowaniem muzyką - 15m - PRO-LED Łódź

System oświetlenia LED sufitu RGB ze sterowaniem muzyką - 15m

Gotowy zestaw do podświetlenia sufitu: taśma LED RGB 150 LED 5050, 7,2 W/mb + zasilacz PRO 150W + sterownik radiowy audio z pilotem 144W + niezbędne kostki i schemat instalacji

Więcej szczegółów

547,35 zł

brutto

608,85 zł brutto


445,00 zł netto

Zawartość

KOMPLETNY ZESTAW DO OŚWIETLENIA SUFITU PODWIESZANEGO - maksymalna długość 15mb

Taśma 30 LED/mb, standard IP33, 7,2 W/mb, RGB, zasilacz PRO 150W, sterownik radiowy audio z pilotem 144W

GOTOWE ZESTAWY OŚWIETLENIA LED SUFITU to wygoda i oszczędność - przygotowujemy wszystkie materiały niezbędne do prawidłowego działania oświetlenia sufitów podwieszanych, wystarczy połączyć elementy za pomocą dołączonych do zestawu kostek elektrycznych oraz przykleić taśmę w odpowiednim miejscu za pomocą naniesionej na podkład PCB taśmy samoprzylepnej 3M.

Dla zapewnienia maksymalnej wygody do każdego zestawu dołączony jest czytelny SCHEMAT INSTALACJI. Do montażu potrzeby jest wyłącznie płaski śrubokręt (lub tzw. neonówka).

TAŚMA LED RGB 300 LED 5050 EPISTAR serii PROFESJONALNEJ jest bardzo często spotykana jako podstawowy element oświetlenia dekoracyjnego - doskonale sprawdza się w roli podświetlenia półek i sufitów podwieszanych.

Dzięki zastosowaniu kolorowych diod RGB przy zastosowaniu odpowiedniego STEROWNIKA można za pomocą tych taśm uzyskać wiele różnych kolorów i zmieniać ich barwę oraz natężenie światła w dowolnym momencie za pomocą pilota.

TAŚMY LED EPISTAR PRO-LED SERII PREMIUM to podstawa w ofercie sklepu PRO-LED. Są oparte o markowe diody EPISTAR, które cechuje większa ilość światła w porównaniu z TAŚMAMI BUDŻETOWYMI PRO-LED. Posiadają także podwójny podkład PCB odprowadzający ciepło, dzięki czemu są niezwykle trwałe. Dlatego też większość profesjonalnych instalatorów systemów oświetlenia LED wybiera TAŚMY LED EPISTAR PREMIUM.

Do PROFESJONALNYCH, DŁUGOTERMINOWYCH REALIZACJI ZDECYDOWANIE REKOMENDUJEMY TAŚMY JAKOŚCIOWE PRO-LED EPISTAR.

Profesjonalne taśmy LED Epistar przede wszystkim świecą jaśniej – nawet do 50% w porównaniu z produktami budżetowymi. Pozwala to zastosować je jako główne źródło światła w pomieszczeniu.

Kolejnym istotnym atrybutem taśm LED jest podwójny podkład PCB, który odbierając ciepło zapobiega przegrzewaniu się elementów taśmy – diod oraz przede wszystkim oporników. Dzięki temu żywotność taśmy LED jest nawet kilkakrotnie dłuższa w porównaniu z tańszymi materiałami.

Dlatego też Profesjonalne taśmy LED Epistar PRO-LED cieszą ogromym zaufaniem zarówno wśród profesjonalnych Instalatorów oświetlenia led, jak i Klientów indywidualnych.

W zestawie znajduje się zasilacz montażowy PRO o odpowiednio dobranej mocy. 

Zasilacze z oferty sklepu PRO-LED to starannie wyselekcjonowane modele, których z powodzeniem używamy w naszych realizacjach OŚWIETLENIA LED od wielu lat.

Każdy z ZASILACZY LED z naszej oferty posiada szereg filtrów - m.in przeciwprzepięciowy oraz elektroniczny stabilizator napięcia, co stanowi gwarancję ŻYWOTNOŚCI SYSTEMÓW OŚWIETLENIA LED.

Zasilacze posiadają klasę szczelności IP67, więc można stosować je w warunkach zwiększonej wilgotności. 

 

Dla zapewnienia maksymalnej wygody użytkowania w zestawach oświetlenia sufitów LED RGB stosujemy sterowniki radiowe z pilotem dotykowym.

Sterowniki RGB przeznaczone są do obsługi taśm kolorowych - dzięki nim możemy ustalić żądany kolor i zachowanie kolorowej taśmy LED RGB - jest to nieodzowny element każdego kolorowego systemu oświetlenia LED.

Sterownik radiowy RF (RC) komunikuje się z pilotem na określonej częstotliwości, bez wykorzystania fal świetlnych - dzięki czemu ściemniacz może być całkowicie ukryty. Jest to rozwiązanie znacznie bardziej wygodne, niż sterowanie za pomocą podczerwieni, gdzie nadajnik i odbiornik muszą się "widzieć". 

Zasięg - 50 m

Częstotliwość radiowa: 433 Mhz

Pilot załączony w zestawie posiada 6 przycisków i zasilany jest baterią 23A 12V. Za pomocą pilota można sterować kolorami, natężeniem światła oraz trybem świecenia.

Funkcje pilota:

 • włączanie / wyłączanie,
 • odtwarzanie  / zatrzymywanie programów dynamicznych,
 • zwiększanie / zmniejszanie jasności,
 • zwiększenie / zmniejszanie szybkości.

Dostępne programy:

 • statyczny kolor (jeden z 7 standardowych),
 • skokowa zmiana 3 kolorów,
 • skokowa zmiana 7 kolorów,
 • płynna zmiana 3 kolorów,
 • płynna zmiana 7 kolorów,
 • skokowa zmiana 3 kolorów w rytm muzyki,
 • skokowa zmiana 7 kolorów w rytm muzyki.

Sterownik jest wyposażony w nowoczesny procesor sterujący. Po odłączeniu od zasilania i ponownym włączeniu taśmy LED będzie ona świecić tak, jak została ustawiona przed wyłączeniem - każdy sterownik posiada pamięć ostatniej funkcji. Dzięki temu zostaje zapamiętane ostatnie ustawienie jasności systemu oświetlenia LED.

Sterownik radiowy obsługuje do 20 metrów taśmy.


Opcjonalnie do zestawów oświetlenia sufitowego można zamówić PROFILE LED - dzięki ich zastosowaniu taśma jest chroniona przed dostępem kurzu, ich zabrudzeniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego kształtu profili łatwiej jest także ukierunkować światło taśmy LED. 


Przykładowe wykorzystanie w realizacjach
OŚWIETLENIA SUFITÓW PODWIESZANYCH PRO-LED:


oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz(2).jpg

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki-przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

Możemy przygotować także OŚWIETLENIE LED SUFITU POD DOWOLNY WYMIAR wraz z usługą przygotowalni - wtedy zestaw jest już pocięty na odpowiednie odcinki i profesjonalnie polutowany.

PRZYGOTOWALNIA OBEJMUJE: cięcie i łączenie taśm, lutowanie gorącym powietrzem, pokrycia polipropylenowe zapobiegające utlenianiu lutów, opaski termokurczliwe, okablowanie dodatkowe do systemu, oblutowanie okablowania, stosowne kostki montażowe, ew instalację oraz parowanie sterownika (elementy opcjonalne, zależnie od zestawu). 

oswietlenie-zarowki-tasmy-zasilacze-pro-
 

MASZ POMYSŁ NA WŁASNE OŚWIETLENIE LED ?

Nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji - chętnie doradzimy w zakresie doboru odpowiednich elementów oświetlenia takich jak TAŚMY LED, ZASILACZE, ŻARÓWKI etc...

OŚWIETLENIE LED NA WYMIAR ? ŻADEN PROBLEM !

Sklep PRO-LED ŁÓDŹ to nie zwyczajny sklep z OŚWIETLENIEM LED jakich wiele. Naszą markę zbudowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu z oświetleniem. Dlatego też jeśli potrzebujesz OŚWIETLENIA DIODOWEGO pod konkretny projekt - nie ma problemu - NASZ DZIAŁ TECHNICZNY WYKONUJE OŚWIETLENIE POD KONKRETNY WYMIAR !

A MOŻE PO PROSTU MASZ PYTANIA ?


Nie wahaj się - po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:


+48 665 63 11 63


+48 665 04 04 04


biuro@pro-led.com.pl

Strumień świetlny480 lm / mb
Napięcie12V DC
Pobór prądu0,6 A / mb
Moc7,2 W / mb
Ilość diod / mb30
Ilość diod / rolkę150
Kąt świecenia120 stopni
Możliwość cięciaco 10 cm
Szerokość10 mm
Wysokość2 mm
Klasa szczelnościIP33
Rodzaj diodSMD
Typ diod5050
Trwałość deklarowana przez producenta50 000 h
Maksymalna moc wyjściowa150 W
Napięcie wejściowe100 - 240 V AC
Natężenie12,5 A
SterowanieRF - radiowe