DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ PROFILE DO TAŚM LED?

Oświetlenie LED jest jednym z najczęściej wybieranych rodzajów - od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy przeprowadzamy remont i chcemy skorzystać z taśm ledowych. Jeśli decydujemy się na zakup taśm bez żelu, w takim wypadku warto skorzystać z profili. 

Profile w znacznym stopniu ułatwiają ich montaż. Pozwalają także bez uszkodzenia i zabrudzeń zdemontować taśmę, jeśli zrezygnujemy z niej w danym miejscu. Profile wyjątkowo estetycznie się prezentują, dlatego stanowią estetyczne wykończenie podczas montażu oświetlenia.

Nie każdy wie, że profile mogą także przedłużyć żywotność naszego oświetlenia. W miejscach, które są stale narażone na działanie wilgoci, na przykład w kuchni nad blatem, szczególnie ważne jest zamontowanie profili. Ochronią one nasze LEDy przed uszkodzeniem mechanicznym, zawilgoceniem czy zakurzeniem.

Kolejną zaletą zamontowania profili jest to, że dobrze odprowadzają ciepło, co również przekłada się na dłuższą żywotność naszego oświetlenia.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się