CZY ZA POMOCĄ OŚWIETLENIA LED MOŻNA OPTYCZNIE POWIĘKSZYĆ MIESZKANIE?

Posiadając niedostateczną ilość przestrzeni, chcemy jak najbardziej ją powiększyć, chociażby wizualnie. Mieszkanie możemy powiększyć optycznie, malując ściany na jasne kolory, które odbijają światło lub stosując inne zalecane wnętrzarskie zabiegi. 

Nie należy zapominać o możliwości wykorzystania światła, aby pomieszczenie wydawało się większe. Odpowiedni dobór i ułożenie oświetlenia w znacznym stopniu przyczyni się do nadania mieszkaniu przestronności.

Jeśli sufit naszego mieszkania jest wysoki, jednak metraż pokoju pozostawia wiele do życzenia, warto zamontować na suficie podłużne lampy led. Inną opcją jest wykorzystanie profili led na łączeniu ściany i sufitu. Obydwa rozwiązania w odpowiedni sposób doświetlą pomieszczenie, dodając mu optycznie objętości i przestronności.

Jeśli jednak dysponujemy zarówno małym pomieszczeniem jak i niskim sufitem powinniśmy zdecydować się na kinkiety lub reflektory LED, których światło będzie skierowane na sufit. Taki zabieg nie tylko optycznie podniesie sufit, ale także powiększy przestrzeń.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się