Sterowniki LED

PROFESJONALNE STEROWNIKI LED zapewniają odpowiednie sterowanie każdym systemem zbudowanym z użyciem kolorowych taśm diodowych. W zależności od zastosowania proponujemy sterowniki do taśm RGB i RGBW, sterownik muzyczny oraz niezbędne akcesoria w postaci wzmacniaczy. Zamówiony u nas sterownik LED RGB radiowy spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Do każdego sterownika LED przypisany jest odpowiedni pilot, aby wygodnie i efektywnie sterować natężeniem oraz kolorem taśmy. Komunikacja pomiędzy pilotem a sterownikiem może odbywać się poprzez podczerwień (IR - jak w tradycyjnych pilotach do TV) lub za pomocą fal radiowych (RF - w częstotliwości 2,4 Ghz). W zależności od wersji piloty sterowników LED występują w wersji z przyciskami oraz z panelem dotykowym.

Nieco innym rozwiązaniem jest sterownik muzyczny do taśm LED, który pozwala na sterowanie świeceniem taśmy w rytm muzyki z jakiegokolwiek podłączonego urządzenia, jak też wbudowanego mikrofonu. Dzięki temu uzyskujemy efekt migania taśmy w rytm muzyki.

Kontrolery LED dobieramy odpowiednio do rodzaju wybranej przez Państwa taśmy oraz jej mocy, aby pozwalały na sterowanie każdym systemem oświetlenia LED.

Zapraszamy do zakupów !

Czytaj wiecejShow less
Filtruj

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się