BIOKOMINEK Z PODŚWIETLENIEM LED BIAŁYM CIEPŁYM ZE STEROWANIEM NA PILOTA

Biokominek zasilaBiokominek zasilany bioetanolem. Pojemność 0,3 litra, temperatura barwowa podświetlenia: 2700 - 3000 K, w komplecie sterownik radiowy, pilot oraz zasilacz 1,2 A - 14,4W

Czytaj wiecejShow less
359,00 zł (brutto)
Kod produktu:
Ulubione0
Porównaj0
Lista życzeń
You may also like
BIOKOMINEK Z PODŚWIETLENIEM LED RGBW ZE STEROWANIEM NA PILOTA

BIOKOMINEK Z PODŚWIETLENIEM LED RGBW ZE...

449,00 zł (brutto)
BIOKOMINEK Z PODŚWIETLENIEM LED RGB ZE STEROWANIEM NA PILOTA

BIOKOMINEK Z PODŚWIETLENIEM LED RGB ZE...

399,00 zł (brutto)
Opis

BIOKOMINEK PRZENOŚNY Z PODŚWIETLENIEM LED

KOMINKI ZASILANE BIOETANOLEM to nie tylko bardzo ciekawy i nieszablonowy element wystroju wnętrz. Zapewnia także naturalne ciepło ognia zarówno w domu, jak i mieszkaniu. Ze względu na niewielkie gabaryty biokominek LED można ustawić w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki podświetleniu diodowemu stanowi atrakcję samą w sobie, nawet kiedy nie jest rozpalony.

Kominki PRO-LED mają solidną konstrukcję, są malowane proszkowo, posiadają wytrzymałe szyby ochronne, a samo palenisko wykonane jest ze stali nierdzewnej. Dzięki temu możemy cieszyć się przyjemnym światłem LED oraz ekologicznym płomieniem przez długie lata.

DO KAŻDEGO BIOKOMINKA DODAJEMY 1 LITR PALIWA GRATIS.

KOMINKI DIODOWE PRO-LED oparte są na profesjonalnych taśmach LED serii Epistar Premium, dzięki czemu ramki są podświetlone jasno i wyraźnie.

TAŚMY LED EPISTAR PRO-LED SERII PREMIUM to podstawa w ofercie sklepu PRO-LED. Są oparte o markowe diody EPISTAR, które cechuje większa ilość światła w porównaniu z TAŚMAMI BUDŻETOWYMI PRO-LED. Posiadają także podwójny podkład PCB odprowadzający ciepło, dzięki czemu są niezwykle trwałe. Dlatego też większość profesjonalnych instalatorów systemów oświetlenia LED wybiera TAŚMY LED EPISTAR PREMIUM.

Profesjonalne taśmy LED Epistar przede wszystkim świecą jaśniej – nawet do 50% w porównaniu z produktami budżetowymi. Diody Epistar 5050 wykorzystane do podświetlenia kominków są bardzo mocne - w porównaniu do tradycyjnych diod 3528 Epistar Premium świecą o 160% mocniej.

Kominek wyposażony jest w ściemniacz radiowy RF (RC), który komunikuje się z pilotem na określonej częstotliwości, bez wykorzystania fal świetlnych - dzięki temu ściemniacz może być całkowicie ukryty. Jest to rozwiązanie znacznie bardziej wygodne, niż sterowanie za pomocą podczerwieni, gdzie nadajnik i odbiornik muszą się "widzieć".

Pilot załączony w zestawie posiada 11 przycisków i zasilany jest baterią CR2025. Dzięki przyciskom funkcyjnym można modyfikować różne ustawienia jasności oraz migotanie i jego szybkość.

Funkcje pilota:

  • włączanie / wyłączanie,
  • tryb statyczny,
  • rozjaśnianie / ściemnianie,
  • predefiniowana jasność (25% / 50% / 100%),
  • 8 przejść dynamicznych,
  • regulacja prędkości przejść dynamicznych.

Ściemniacz jest wyposażony w nowoczesny procesor sterujący. Po odłączeniu od zasilania i ponownym włączeniu taśmy LED będzie ona świecić tak, jak została ustawiona przed wyłączeniem - każdy sterownik posiada pamięć ostatniej funkcji. Dzięki temu zostaje zapamiętane ostatnie ustawienie jasności systemu oświetlenia LED.

W zestawie znajduje się zasilacz LED 12V. Maksymalna moc generowana przez zasilacz to 14,4 W. Dzięki niewielkim rozmiarom sprawdza się tam, gdzie nie ma miejsca do podłączenia zasilacza montażowego.KOMINEK NA BIOPALIWO Z PODŚWIETLENIEM LED


biokominek z podświetleniem led


biokominek z podświetleniem led aranżacja


EFEKTY DZIAŁANIA BIOKOMINKÓW MOŻNA ZOBACZYĆ NA FILMIE:


biokominek z podświetleniem led film youtube


PRZYKŁADOWE WYKORZYSTANIE W REALIZACJACH
TAŚM EPISTAR PRO-LED PREMIUM QUALITY:oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz(2).jpg

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki-przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

Czytaj wiecejShow less
Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
5 innych produktów w tej samej kategorii
399,00 zł (brutto)
Biokominek zasilany bioetanolem. Pojemność 0,3 litra, zmienne kolory - RGB, w komplecie sterownik radiowy, pilot oraz zasilacz 1,2 A - 14,4 W
449,00 zł (brutto)
Biokominek zasilany bioetanolem. Pojemność 0,3 litra, zmienne kolory - RGB + biały ciepły - RGBW, w komplecie sterownik radiowy, pilot dotykowy oraz zasilacz 1,2 A - 14,4 W

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się