Paski ledowe – wodoodporne i energooszczędne


Dzięki zastosowaniu odpowiedniego profilu możemy zabezpieczyć naszą taśmę LED przed działaniem wody. Wodoodporne taśmy led zamontowane w szczelnym profilu nadadzą się także do oświetlenia w ogrodzie innych miejscach gdzie deszcz może wpłynąć na działanie paska LED. Paski LED pozwalają na precyzyjne oświetlenie w miejscu takim jak garaż czy klatka schodowa. Dzięki precyzyjnemu, punktowemu rodzajowi oświetlenia, taśmy ledowe pozwalają nam na zaoszczędzenie na energii elektrycznej i umożliwiają pozbycie się standardowych i często psujących się lamp.

Paski led RGB – zmiana koloru i mocy oświetlenia

Paski LED możemy podzielić na parę różnych rodzajów, w zależności od wykorzystanych na taśmie diod LED. Ledy MONO to paski LED jednokolorowe, taśmy LED RGB wykorzystują diody wielokolorowe. Taśmy ledowe RGBW zapewniają standardowy zakres RGB oraz biały, a paski wykonane z diod LED RGB+CCT umożliwią nam także kontrolę nad temperaturą barwy.  Paski LED są dostępne także w pełnym zakresie mocy i jasności światła. Większość taśm led ma również opcję swobodnej zmiany mocy natężenia, co umożliwia stworzenie zarówno klimatycznego oświetlenia, jak i precyzyjnego doświetlenia, np. nad blatem w kuchni.

Taśmy ledowe – montaż i zabezpieczenie

Paski i taśmy LED cechuje niezwykła elastyczność w montażu. Do przycięcia większości pasków LED wystarczą nożyczki, a elastyczną taśmę ledową możemy umieścić niemalże wszędzie. Należy jednak pamiętać o konieczności odprowadzenia ciepła generowanego przez taśmę led. Istotnym elementem bezpiecznego montażu taśmy ledowej jest odpowiedni profil. Dzięki dobraniu odpowiedniej oprawy do taśmy możemy zabezpieczyć ją także przed działaniem deszczu i śniegu. Wodoodporne taśmy LED powinny ponadto być zabezpieczone odpowiednią powłoką, najlepiej taką która pozwoli odprowadzić paskowi ledowemu jak najwięcej ciepła.

Taśmy LED

Taśmy LED do oświetlenia i dekoracji


Taśmy ledowe to zestawy diod umieszczonych w paskach led. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór taśm i pasków LED, różniących się od siebie kolorami, gęstością rozstawienia diod, różną ich wytrzymałością i gęstością rozstawienia diod na taśmie. Dzięki tej różnorodności, taśmy LED pozwolą na nadanie wnętrzom nowego charakteru, oraz funkcjonalne oświetlenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Niektóre paski ledowe wykorzystują diody o zmiennych kolorach (taśmy RGB), pozwalając nam na pełną kontrolę nad kolorem a nawet temperaturą barwy oświetlenia. Właśnie ta elastyczność sprawia, że taśmy LED idealnie sprawdzają się w wystroju wnętrz i dekoracji. Wyniki badań fotometrycznych nie pozostawiają wątpliwości - taśmy LED line® są liderem na rynku pod względem parametrów technicznych. Wybierz taśmy LED line® i ciesz się niezawodnym i efektywnym oświetleniem pomieszczeń oraz przestrzeni zewnętrznych przez lata.

Czytaj wiecejShow less
Filtruj

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się