Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśmy LED budżetowe

Liczba produktów: 2

TAŚMY LED OPARTE O DIODY SMD obecnie stanowią podstawę systemów oświetlenia dekoracyjnego, a także coraz częściej są wykorzystywane jako oświetlenie użytkowe. Taśmy diodowe wybierane są zarówno przez osoby prywatne, jak też do zastosowań profesjonalnych – przez instalatorów, architektów i firmy reklamowe. W naszym sklepie kupisz taśmy LED najtaniej – gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Oświetlenie TAŚMAMI LED charakteryzuje się dużymi oszczędnościami w eksploatacji w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła, a dzięki wielu rodzajom taśm diodowych pozwala na uzyskanie wcześniej niedostępnych efektów. Aranżacje oświetlenia z użyciem taśm białych, jak i RGB doskonale sprawdzają się w domach, firmach, czy chociażby lokalach gastronomicznych. Bardzo duży wybór kolorów jaki daje się uzyskać na taśmach LED RGB pozwala uzyskać przyjemne dla oka efekty i przeróżne kombinacje iluminacji świetlnej. Nowoczesne taśmy LED nie są kosztowne – jeśli chcesz kupić je najtaniej, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

Filtr produktów

Temperatura barwowa