Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśmy LED Epistar Premium

Liczba produktów: 87

TAŚMY LED EPISTAR PRO-LED SERII PREMIUM to podstawa w ofercie sklepu PRO-LED. Są oparte o markowe diody EPISTAR, które cechuje większa ilość światła w porównaniu z TAŚMAMI BUDŻETOWYMI.

PROFESJONALNE TAŚMY LED doskonale sprawdzają się w długookresowych realizacjach – zarówno jako oświetlenie dekoracyjne jak też użytkowe - w domach, biurach oraz obiektach handlowych. U nas można zamówić taśmy LED w przystępnych cenach – aktualny cennik spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów

TAŚMY LED występują także w różnych stopniach odporności na kurz i wodę: standardowe (IP33), wodoodporne (IP65) oraz wodoszczelne (IP68), dzięki czemu możemy zastosować oświetlenie LED nie tylko w miejscach suchych, ale nawet w akwariach i basenach, czy na zewnątrz budynków. Dostępna jest u nas taśma LED zewnętrzna, którą można szybko i tanio zamówić za pośrednictwem naszego sklepu online.

JAKIE GŁÓWNE ZALETY PRZEDSTAWIAJĄ PROFESJONALNE TAŚMY LED EPISTAR PROLED?

Profesjonalne taśmy LED Epistar przede wszystkim świecą jaśniej – nawet do 50-70% w porównaniu z produktami budżetowymi. Pozwala to zastosować je jako główne źródło światła w pomieszczeniu.

Kolejnym istotnym atrybutem taśm LED jest podwójny podkład PCB, który odbierając ciepło zapobiega przegrzewaniu się elementów taśmy – diod oraz przede wszystkim oporników. Dzięki temu żywotność taśmy LED jest nawet kilkakrotnie dłuższa w porównaniu z tańszymi materiałami. Dodatkowo ułatwia to montaż, jako że nie trzeba stosować taśm radiacyjnych, ani jakichkolwiek innych elementów konstrukcyjnych z metalu. Osoby, które interesuje taśma RGB, na pewno zwrócą uwagę na jej niską cenę, która idzie w parze z wysoką jakością produktu.

Pokazuje 1 - 48 z 87 produktów