Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśmy LED standard IP33

Liczba produktów: 38

TAŚMY LED IP33

Profesjonalne taśmy LED Epistar IP33 to standardowy produkt z możliwością zastosowania we wnętrzach. Wyjątkowość naszych taśm IP33 pozwala na ich instalację w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jak kuchnia, czy łazienka (na tle IP20).

DLACZEGO WYBRAĆ TAŚMY PROFESJONALNE?

Profesjonalne taśmy LED składają się z najwyższej jakości podzespołów, co przekłada się na ich trwałość i moc świetlną.

Przede wszystkim same diody – niezależnie od wielkości – to najlepsze dostępne na rynku diody świetlne Epistar – świecą do 50% jaśniej w porównaniu z tańszymi zamiennikami.

W konstrukcji taśmy zastosowano także wysokiej jakości rezystory oraz podwójny podkład PCB. Jest on odpowiedzialny za skuteczne odprowadzanie ciepła z elementów taśmy, czyli diod i oporników, a jakość profesjonalnych taśm LED przekłada się na ich żywotność – dłuższą nawet o 70% w stosunku do taśm budżetowych. Naturalnie wszystkie produkty oparte o diody LED charakteryzują się dużo dłuższą żywotnością w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła, ale tylko profesjonalne taśmy pozwolą naprawdę długo cieszyć się oświetleniem diodowym.

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 38 z 38 produktów