Inne żródła światła

 • Świetlówki LED

  Świetlówki LED

  ŚWIETLÓWKI LED to doskonały zamiennik tradycyjnych świetlówek. Trwałość świetlówek LED jest nieporównywalnie większa od zwykłych świetlówek, co przekłada się na kilkukrotnie rzadszą konieczność ich wymiany. Również zużycie prądu jest zdecydowanie niższe, dlatego świetlówki diodowe LED pozwalają na znaczące oszczędności i wygodę eksploatacji.

  Kolejną zaletą jest brak konieczności stosowania elementów zewnętrznych, takich jak statecznik, zapłonnik, czy transformator (zależnie od modelu świetlówki).

  Dzięki temu oświetlenie z użyciem świetlówek LED jest prostsze w eksploatacji, a także całkowicie wyeliminowano wady świetlówek liniowych w postaci buczenia oraz długiego czasu rozświetlania.

 • Biokominki z podświetleniem LED

  Biokominki z podświetleniem LED

  BIOKOMINKI Z PODŚWIETLENIEM LED

  Biokominki na paliwo płynne to nowoczesne i ciekawe rozwiązanie do każdego wnętrza. Oczywiście wytwarza ciepło, natomiast ze względu na stosunkowo dużą kaloryczność stosowanego w nich paliwa - bioetanolu - pełnią raczej funkcję dekoracyjną. Biokominki są całkowicie bezpieczne - podczas spalania paliwo nie emituje czadu, ani innych szkodliwych substancji, nie ma także odpadów w postaci popiołu.

  Aby wnętrza były jeszcze ciekawsze proponujemy NOWOŚĆ - kominki na biopaliwo z podświetleniem LED. Do wyboru są wersje z podświetleniem białym lub kolorowym - RGB oraz RGBW, sterowane za pomocą załączonego pilota. W zestawie znajduje się także odpowiedniej mocy zasilacz LED - biokominek wystarczy podłączyć do prądu, zalać paliwem, podpalić i już można cieszyć się nastrojowym widokiem płomienia wraz z podświetleniem.

  W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

  Zapraszamy do zakupów !

 • Akcesoria do oświetlenia

  Akcesoria do oświetlenia

 • Lustra podświetlane

  Lustra podświetlane

Filtruj

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się