Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśmy LED kolorowe - RGB

Liczba produktów: 16

Profesjonalne taśmy LED Epistar RGB składają się z kolorowych diod, których elementy świecą w kolorach czerwonym, zielonym i niebieskim. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego sterownika możemy uzyskać wiele różnych efektów i kolorów (poprzez mieszanie podstawowych barw). Jeśli interesuje Państwa taśma LED RGB, w naszym sklepie można ją szybko i tanio zamówić pod wskazany adres.

Taśmy LED RGB występują w wersji standardowej (IP33) oraz wodoodpornej (IP65). Oferujemy paski ledowe RGB najwyższej jakości.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 16 z 16 produktów