Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśmy LED kolorowe - RGB

Liczba produktów: 15
Pokazuje 1 - 15 z 15 produktów

TAŚMY LED RGB

Profesjonalne taśmy LED Epistar RGB składają się z kolorowych diod, których elementy świecą w kolorach czerwonym, zielonym i niebieskim. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego sterownika możemy uzyskać wiele różnych efektów i kolorów (poprzez mieszanie podstawowych barw).

Taśmy LED RGB występują w wersji standardowej (IP33) oraz wodoodpornej (IP65).

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !