Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśmy LED kolorowe z barwą białą - RGBW

Liczba produktów: 4

Profesjonalne taśmy LED Epistar RGBW to najbardziej uniwersalne taśmy w ofercie PRO-LED. Łączą funkcjonalność wielokolorowych taśm LED RGB ze światłem białym o określonej temperaturze barwowej – ciepłym lub zimnym. Dzięki temu taśma LED RGBW pozwala cieszyć się efektami kolorowej iluminacji świetlnej, ale sprawdza się także jako światło użytkowe.

Ze względu na przeciwwskazania do stosowania taśm IP65 z białymi diodami 5050 w ofercie posiadamy tylko taśmy standardowe, natomiast w przypadku konieczności zastosowania w strefach narażonych na wilgoć odpowiednie zabezpieczenie taśm zapewniają profile aluminiowe.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów