Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśmy LED cyfrowe RGB

Jest 1 produkt.

TAŚMY LED CYFROWE

Profesjonalne taśmy LED Epistar CYFROWE to rynkowa nowość – sterowanie każdą z diod odbywa się osobno, dzięki czemu możemy osiągnąć praktycznie każdy żądany efekt iluminacji. Tradycyjne taśmy RGB świecą zawsze w ten sam sposób na całej długości, natomiast taśma CYFROWA pozwala na zaprogramowanie różnych efektów, takich jak spadające sople, efekt płynącej rzeki, czy zmiana koloru jak kameleon.

Kluczowym elementem pozwalającym na prawidłowe funkcjonowaniu tych taśm diodowych jest sterownik, dlatego też taśmy te oferujemy Państwu w gotowych zestawach, składających się z taśmy oraz sterownika wraz z pilotem.

Profesjonalne taśmy CYFROWE to taśmy wodoodporne. Pokryte są ochronną warstwą silikonu, która zabezpiecza przez dostępem kurzu i wilgoci, ale także chroni luty na taśmie przed utlenianiem się. Dzięki temu taśmy są trwałe i nadają się do bezpośredniego montażu w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak kuchnia, czy łazienka. 

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 1 z 1 produkt