Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Zestawy LEDowe z zasilaczem

Liczba produktów: 36

Taśmy LED z zasilaczem stanowią gotowe rozwiązanie z zakresu oświetlenia diodowego. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w sklepie z OŚWIETLENIEM LED PRO-LED wprowadziliśmy gotowe zestawy TAŚM LED z ZASILACZEM, opcjonalnie STEROWNIKIEM, ŚCIEMNIACZEM oraz PILOTEM. Każdy zestaw oświetleniowy jest przygotowany i gotowy do podłączenia w zaledwie kilka minut i nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności do jego zamontowania.

Podstawą każdego zestawu oświetleniowego jest odpowiednia TAŚMA LED – do wyboru dajemy Państwu taśmy białe (w wersji ciepłej lub zimnej), wielokolorowe RGB lub RGBW, a także najnowocześniejsze taśmy CYFROWE.

Do każdej taśmy dobieramy odpowiedni zasilacz, aby taśma świeciła możliwie jasno, przy zachowaniu jak najmniejszego poboru prądu z sieci – dzięki temu mogą Państwo liczyć na wymierne oszczędności. Nasze zestawy ledowe z zasilaczem to gwarancja najwyższej jakości.

Kolejnym elementem zestawu jest sterownik lub ciemniach wraz z odpowiednim pilotem. W zależności od rodzaju taśmy oraz przeznaczenia zestawu można wybrać pomiędzy sterowaniem na podczerwień, drogą radiową, bądź w rytm muzyki dzięki sterownikowi audio.

Jako dodatek do gotowych zestawów, tam gdzie jest to konieczne, możemy także dodatkowo zaproponować aluminiowe profile do taśm LED.

Każdy zestaw wymaga jedynie umieszczenia taśmy w odpowiednim miejscu, ewentualnie podłączenia jej do sterownika, tego z kolei do zasilacza, a zasilacza do instalacji elektrycznej.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 36 z 36 produktów

Filtr produktów

Strumień świetlny
Ilość diod / mb
Klasa szczelności
Typ diod