Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Podświetlenie LED sufitu

Liczba produktów: 2

Obecnie oświetlenie LED w suficie z wykorzystaniem profesjonalnych taśm diodowych to coraz częściej wybierane rozwiązanie zapewniające niebanalne efekty w aranżacji wnętrza. Aby ułatwić Państwu wybór takiego systemu oświetleniowego przygotowaliśmy gotowe zestawy dla różnych długości taśm LED. Z ich pomocą z łatwością można zadbać o efektowne oświetlenie ledowe sufitu.

Przede wszystkim systemy oświetlenia LED sufitu znajdują zastosowanie w sufitach podwieszanych jako dodatkowe oświetlenie dekoracyjne w domach i lokalach użytkowych różnego przeznaczenia. Można je natomiast wykorzystać także w innych miejscach – na przykład jako podświetlenie podłogi, lub oświetlenie podszafkowe, dodatkowo montując elementy w aluminiowych profilach LED. W praktyce oświetlenie LED do sufitu podwieszanego może być wykorzystywane na wiele sposobów.

Do wyboru dajemy Państwu różne warianty: oświetlenie białe (do wyboru barwa zimna lub ciepła), kolorowe oświetlenie RGB oraz ich połączenie – oświetlenie sufitu RGBW, które łączy oświetlenie kolorowe z użytkowym barwy ciepłej lub zimnej. Z naszą pomocą mogą Państwo zadbać o efektowne podświetlanie LED sufitu.

Podświetlenie sufitu taśmą LED

W zależności od wybranej barwy światła w zestawie znajduje się odpowiedni ściemniacz, bądź sterownik, najwyższej jakości zasilacze Meanwell LPV / PRO oraz (o ile to konieczne) wzmacniacze, odpowiednio dobrane przewody i kostki połączeniowe.

Montaż tak przygotowanych zestawów nie powinien przysporzyć żadnych trudności – aby cieszyć się profesjonalnym i niebanalnym sufitem LED wystarczy przykleić taśmy (są przygotowane już z dwustronną taśma montażową 3M), podłączyć je do ściemniacza lub sterownika, te do zasilacza, a zasilacz do źródła prądu. Oferujemy PROste rozwiązania, czego dowodem jest chociażby podświetlenie sufitu taśmą LED.

Z naszą pomocą można zadbać o pełne LED oświetlenie sufitu, dostosowane do aktualnych preferencji użytkownika.

Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

Filtr produktów

Temperatura barwowa