Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Podświetlenie LED telewizora

Liczba produktów: 87

Aby uatrakcyjnić salon coraz częściej stosuje się podświetlenie telewizora taśmą LED. Dla Państwa wygody stworzyliśmy gotowe do podłączenia profesjonalne systemy, które umożliwiają podświetlenie telewizora taśmą LED od tyłu. Zestawy są uniwersalne i pasują do każdego płaskiego telewizora (LCD / LED / plazma) o przekątnej do 65 cali.

Montaż takiego systemu jest niezwykle prosty, dzięki temu, że taśmy LED są profesjonalnie polutowane i zabezpieczone. Wystarczy przykleić taśmy do obudowy telewizora, połączyć kable za pomocą kostki elektrycznej, a zasilacz podłączyć do gniazdka. Tak podświetlany telewizor prezentuje się niezwykle efektownie.

W skład systemu oświetlenia telewizora wchodzi odpowiedniej mocy zasilacz, taśma LED do telewizora oraz w przypadku wielokolorowego systemu RGB odpowiedni sterownik wraz z pilotem.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 48 z 87 produktów