Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Żarówki LED

Liczba produktów: 2

Żarówki LED to doskonały zamiennik żarówek tradycyjnych i halogenowych. Przede wszystkim charakteryzują się dużo mniejszym zapotrzebowaniem na energię – dzięki temu możemy oszczędzić nawet do 90% kosztów energii elektrycznej.

Żarówki LED są także zdecydowanie bardziej trwałe – nie zużywają się podczas włączania i wyłączania, ale także długość ciągłego świecenia jest nieporównywalna z tradycyjnymi żarówkami – czas ciągłego świecenia żarówki LED dochodzi do 50 000 godzin! Biorąc pod uwagę standardowe żarówki w czasie, w jakim zużyje się jedna żarówka LED trzeba byłoby wymienić aż 50 żarówek wolframowych. Żarówki wolframowe wprawdzie są wypierane przez świetlówki kompaktowe, natomiast żarówki LED wciąż są pięciokrotnie trwalsze i zapewniają lepszą skuteczność przy mniejszym poborze prądu.

Żarówki LED są najlepszym z dostępnych punktowych źródeł oświetlenia, a zamontować je można wszędzie, gdzie tylko występuje odpowiednia oprawa. Dlatego też PRO-LED proponuje żarówki LED z różnymi gwintami, aby można było zamontować je w praktycznie każdej oprawie.

Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

Filtr produktów

Temperatura barwowa