Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Świetlówki LED

Liczba produktów: 8

ŚWIETLÓWKI LED to doskonały zamiennik tradycyjnych świetlówek. Trwałość świetlówek LED jest nieporównywalnie większa od zwykłych świetlówek, co przekłada się na kilkukrotnie rzadszą konieczność ich wymiany. Również zużycie prądu jest zdecydowanie niższe, dlatego świetlówki diodowe LED pozwalają na znaczące oszczędności i wygodę eksploatacji.

Kolejną zaletą jest brak konieczności stosowania elementów zewnętrznych, takich jak statecznik, zapłonnik, czy transformator (zależnie od modelu świetlówki).

Dzięki temu oświetlenie z użyciem świetlówek LED jest prostsze w eksploatacji, a także całkowicie wyeliminowano wady świetlówek liniowych w postaci buczenia oraz długiego czasu rozświetlania.


W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów

Filtr produktów