Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Naświetlacze LED

Liczba produktów: 8

NAŚWIETLACZE LED

Naświetlacze LED to doskonały zamiennik tradycyjnych naświetlaczy żarowych, pozwalający na duże oszczędności w ich eksploatacji. Najczęściej stosuje się je do oświetlenia posesji, hal magazynowych, czy parkingów – wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc świecenia.

W ofercie PRO-LED znajdują się nowoczesne naświetlacze LED o mocach: 10W, 20W, 30W, 50W, 70W i 100W. W porównaniu do tradycyjnego światła żarowego ich efektywność przekłada się nawet na 900W.

Proponujemy tylko najwyższej jakości produkty oparte na diodach Epistar COB, w ofercie posiadamy także bardzo wygodne naświetlacze LED z wbudowanym regulowanym czujnikiem ruchu PIR.

Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów

Filtr produktów