Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Zasilacze LED

Liczba produktów: 87

ZASILACZE LED PRO-LED stanowią niezbędny element każdego zestawu OŚWIETLENIA LED wykorzystującego TAŚMY LEDŻARÓWKI LED 12V czy MODUŁY LED - począwszy od pojedynczych elementów, na wielostrefowych instalacjach OŚWIETLENIA LED całych obiektów kończąc.

Od ZASILACZA LED zależy przede wszystkim stabilność oraz trwałość systemu OŚWIETLENIA DIODOWEGO.

Dlatego bardzo ważne jest, aby każdy zasilacz był dopasowany do danego systemu OŚWIETLENIA LED i zapewniał odpowiedni zapas mocy oraz stabilizację napięcia sieciowego. To wszystko przekłada się na żywotność SYSTEMU OŚWIETLENIA LED.

Zasilacze występują w kilku wersjach: ZASILACZE LED DOGNIAZDKOWE (dedykowane do niewielkich pod kątem poboru prądu realizacji), MONTAŻOWE (najczęściej stosowane) oraz MEBLOWE (dedykowane do instalacji, które gabarytowo uniemożliwiają instalację ZASILACZY MONTAŻOWYCH).

Jaki ZASILACZ LED wybrać do instalacji OŚWIETLENIA LED ?


ZDECYDOWANIE REKOMENDUJEMY ZASTOSOWANIE ZASILACZY MEANWELL-a serii LPV (LPV20, LPV35, LPV60, LPV100
)

Są to zasilacze sprawdzone na wielu polach eksploatacji, niezwykle trwałe i stabilne. Zasilacze te posiadają obudowę hermetyczną, co pozwala zastosować je w strefach narażonych na wilgoć. Składają się z szeregu elementów, między innymi filtrów przeciwprzepięciowych oraz stabilizatora napięcia, który zapewnia stałe napięcie 12V dla bezawaryjnego zasilania TAŚM LEDOWYCH czy innych ODBIORNIKÓW. Zasilacze Meanwell LPV gwarantują bezpieczeństwo rezystorów, a tym samym bezpieczeństwo modułów LED z których zbudowana jest taśma. Potwierdzeniem jakości jest aż 36-cio miesięczna gwarancja.


W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 48 z 87 produktów