Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Czujniki ruchu do taśmy LED

Liczba produktów: 13

Profesjonalne czujniki ruchu znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na jeszcze większe oszczędności w kosztach oświetlenia – dzięki nim światło włącza się tylko kiedy ktoś znajduje się w pomieszczeniu, bądź na przykład na podwórku, czy w garażu. Są także bardzo wygodnym rozwiązaniem – po ciemku nie trzeba szukać włącznika – oświetlenie załącza się samoczynnie po wykryciu ruchu w danym obszarze.

Generalnie możemy wyróżnić sensory pracujące pod napięciem 12V oraz czujniki na 230V. Z doświadczenia polecamy to drugie rozwiązanie w systemach oświetlenia LED – zastosowanie czujnika ruchu przed zasilaczem pozwala na odcięcie zasilania, kiedy nie ma takiej potrzeby – przez to zasilacz nie pracując cały czas nie dość że pobiera mniej energii, to także mniej się eksploatuje. W naszej ofercie można znaleźć czujnik ruchu do taśmy LED o niezawodnym działaniu.

Każdy z detektorów znajdujących się w naszej ofercie posiada manualną regulację, która pozwala na dostrojenie działania czujnika do Państwa potrzeb.

Pokazuje 1 - 13 z 13 produktów