Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Lampy liniowe

Liczba produktów: 4

LAMPY LINIOWE LED to zintegrowane źródła światła do zastosowania w przemyśle. Występują w wersjach do zastosowań wewnętrznych, a także wodoszczelne i odporne na uderzenia. Do wyboru są różne długości i kąty rozsyłu strumienia świetlnego, aby przy zastosowaniu możliwie niewielkiej ilości punktów świetlnych zapewnić właściwe i równomierne oświetlenie całej powierzchni. Liniowe lampy LED najczęściej stosowane są w garażach, parkingach podziemnych, pomieszczeniach gospodarczych, czy magazynach.

Liniowe lampy LED często stosuje się jako zamiennik opraw świetlówkowych, dzięki wykorzystaniu wysoko-efektywnych diod LED pobór prądu zmniejsza się o PONAD 50% w porównaniu do opraw jarzeniowych. Także trwałość lamp jest zdecydowanie dłuższa - do 50 000, a nawet 100 000 godzin. Dzięki temu mniejsze są także koszty utrzymania infrastruktury oświetleniowej w danym budynku.

Wybrane modele można ze sobą łączyć, tworząc ciągi oświetleniowe o dużych długościach, zachowując przy tym estetykę.

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów