Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Lampy highbay

Liczba produktów: 5

LAMPY PRZEMYSŁOWE TYPU HIGHBAY (inaczej określane jako "UFO") najczęściej znajdują zastosowanie w halach przemysłowych i magazynach (również wysokiego składowania). Dzięki możliwości wyboru kąta świecenia, możemy dobrze i równomiernie oświetlić nawet bardzo wysokie obiekty, a moc i skuteczność lamp highbay jest bardzo duża.

Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych profesjonalnych diod LED, trwałych zasilaczy Meanwell oraz odpowiedniej konstrukcji obudowy - lampy UFO są bardzo trwałe. Żywotność do 50 000, a nawet 100 000 godzin oznacza dużo rzadszą konieczność wymiany źródeł światła, co jest szczególnie ważne w wysokich pomieszczeniach.

W porównaniu do tradycyjnych źródeł światła (najczęściej metalohalogenkowych) efektywność lamp highbay jest zdecydowanie wyższa, co pozwala zaoszczędzić PONAD 50% energii elektrycznej, przekładając się oczywiście na dużo niższe koszty eksploatacji oświetlenia.

Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów