Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśmy LED wodoodporne NANO

Liczba produktów: 22

TAŚMY LED NANO

Profesjonalne taśmy LED Epistar IP65 / IP68 to taśmy wodoodporne. Oprócz wszystkich elementów taśmy standardowej pokryte są ochronną warstwą nanopowłoki hydrofobowej, która zabezpiecza przez dostępem kurzu i wilgoci. Dzięki temu taśmy są trwałe i nadają się do bezpośredniego montażu w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak kuchnia, czy łazienka.

Jeśli mają Państwo wątpliwości jaki rodzaj taśmy należy zastosować – zapraszamy do naszego Forum LED

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 22 z 22 produktów