Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Listwy świetlne LED

Liczba produktów: 45

LISTWY LED przede wszystkim wykorzystywane są jako oświetlenie użytkowe – najczęściej w roli oświetlenia blatów kuchennych i przestrzeni w łazienkach. Można je także zastosować jako uzupełnienie głównego oświetlenia led – w elementach mebli, półkach ze szkła i plexi, jako oświetlenie diodowe witryn i gablot, a nawet całych boksów i stoisk wystawienniczych.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wygody gotowe produkty w kilku rozmiarach, ale wykonujemy również listwy na wymiar – zachęcamy do kontaktu – chętnie przygotujemy dla Państwa kosztorys indywidualny. Dzięki nam listwa świetlna LED będzie idealnie dostosowana do Państwa potrzeb.

Wszystkie LISTWY LED oparte są o najwyższej klasy TAŚMY LED PREMIUM PRO-LED EPISTAR, co przy zastosowaniu odpowiedniej klasy ZASILACZA LED dołączonego do zestawu gwarantuje wieloletnie zadowolenie z eksploatacji oświetlenia.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 45 z 45 produktów