Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Oświetlenie LED schodów

Liczba produktów: 24

OŚWIETLENIE LED SCHODÓW to bardzo duża wygoda użytkowania, a także oszczędność energii elektrycznej. Dzięki zastosowaniu czujnika ruchu, oświetlenie podstopniowe zapala się automatycznie, bez konieczności stosowania wyłączników schodowych.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wygody gotowe produkty w kilku rozmiarach, ale wykonujemy również systemy oświetlenia LED schodowego na wymiar – zachęcamy do kontaktu – chętnie przygotujemy dla Państwa kosztorys indywidualny.

Wszystkie LISTWY LED oparte są o najwyższej klasy TAŚMY LED PREMIUM PRO-LED EPISTAR, co przy zastosowaniu odpowiedniej klasy ZASILACZA LED gwarantuje wieloletnie zadowolenie z eksploatacji oświetlenia.

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Pokazuje 1 - 24 z 24 produktów