Lampy wewnętrze dla domu – zaprojektuj doskonałe, funkcjonalne i estetyczne oświetlenie wewnętrzne

Lampy wewnętrzne to element wyposażenia każdego pomieszczenia i stanowi klucz do doskonałej aranżacji danego wnętrza. Poza podstawową rolą w postaci oświetlenia, realizują jeszcze cel dekoracyjny, podkreślają styl w jakim utrzymane jest wnętrze.

Wybierając optymalne lampy wewnętrzne dobrze jest z góry zaprojektować i wydzielić odpowiednie strefy we wnętrzu, tak, by każda z nich została odpowiednio podkreślona właśnie lampą wewnętrzną, przykładowo:

- strefa relaksu w salonie – tu warto postawić na oświetlenie sufitowe, oświetlenie stojące i dekoracyjne np.: typu taśmy led;

- strefa jadalniana w salonie – wykorzystajmy wiszące lampy wewnętrzne lub liniowe lampy led zawieszone np.: na linkach – kluczem jest skierowanie światła w dół, doświetlenie stołu jadalnianego;

- strefa sypialniana – tutaj królują kinkiety ścienne oraz lampki nocne i lampy stojące, tworzące odpowiedni klimat; dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu ściemniania i rozjaśniania światła;

- strefa pracy i nauki – pamiętajmy o obowiązkowej lampie biurkowej. W strefie pracy sprawdzi się również jasne i niezawodne światło sufitowe led, np.: oprawy sufitowe led, czy plafony led.

Interesujące propozycje na oświetlenie wewnętrzne dla domu

Wartym uwagi w zakresie oświetlenia wewnętrznego dla domu pozostają wspomniane już powyżej plafony led. Są to lampy bardzo uniwersalne, klasyczne i pasujące do każdej stylizacji. Nie przytłaczają wnętrza, są bardzo praktyczne przy niewysokich pomieszczeniach. Dodatkowo ich atutem jest wysoka energooszczędność i jasność świecenia całą swoją powierzchnią. Wewnętrzne plafony led doskonale rozpraszają światło i mogą z powodzeniem stanowić główne i centralne oświetlenie sufitowe. Ich minimalizm konstrukcji – metal i szkło – pasuje do nowoczesnych i surowych wnętrz. Wyśmienicie sprawdzą się również w przedpokoju czy na klatce schodowej, zwłaszcza, że do nabycia w naszej ofercie są plafony led z czujnikiem ruchu.

Rekomendujemy oświetlenie wewnętrzne z czujnikiem na mikrofale, reagującym nie na zmianę ciepła lecz na ruch osoby – co jest zdecydowanie bardziej praktyczne. Pełną moc świecenia plafony led osiągają w niespełna 2 sekundy od włączenia.

A może lampy wewnętrzne do samodzielnego malowania?

Dla osób poszukujących niebanalnych i niesztampowych rozwiązań proponujemy nowatorskie podejście do lamp wewnętrznych typu lampy sufitowe.

Są to lampy wykonane z gipsu i metalu albo też z białego lub czarnego cementu oraz metalu. Te pierwsze oprawy można malować dowolną farbą ścienną. Lampy sufitowe z białego lub czarnego cementu to prawdziwie loftowe i ascetyczne rozwiązanie, które zachwyci niejednego zwolennika i projektanta minimalistycznego stylu.

Przy oświetleniu wewnętrznym sufitowym warto wziąć pod uwagę rozwiązania ledowe, np.: aluminiowe oprawy nasufitowe – ruchome ledy. Mają wiele zalet, z których można wymienić m.in.:

- designerskie i ekonomiczne oświetlenie;

- duża wydajność świetlna;

- energooszczędność;

- mała emisja cieplna;

- długa żywotność;

- pełna moc w zaledwie kilka sekund.

Jest to doskonała zewnętrzna i modna dekoracja każdego ogrodu, tarasu czy balkonu.

Lampy wewnętrzne

 • Wiszące

 • Kinkiety

 • Podtynkowe

 • Stołowe

 • Stojące

 • Oprawki świetlne

  W każdym wnętrzu potrzebna jest odpowiednia ilość światła - jako uzupełnienie oferty żarówek LED oferujemy dopasowane do nich oprawy - światło punktowe doskonale sprawdza się w roli oświetlenia podstawowego.

  Oprawy do żarówek LED wykonane są z odlewu najwyższej jakości aluminium, co gwarantuje ich trwałość, a także odpowiednie odprowadzanie ciepła - nadają się nie tylko do żarówek LED, ale także do tradycyjnych żarówek halogenowych o odpowiedniej mocy.

 • Plafony LED

  PLAFONY LED to doskonały zamiennik tradycyjnych plafonów - dostępne w wersjach do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych - IP54. Najbardziej oszczędne i wygodne są wersje wyposażone w czujnik ruchu - jest bardzo popularne rozwiązanie do oświetlenia klatek schodowych. Dzięki zastosowaniu diod LED zużycie prądu jest kilkukrotnie mniejsze, niż w przypadku zwykłych plafonów z żarówkami, a dodatkowo czujnik ruchu zapewnia dalsze oszczędności w porównaniu do źródeł światła uruchamianych manualnie. Zamiast tradycyjnego czujnika PIR proponujemy plafony z czujnikiem mikrofalowym, który zamiast na zmiany ciepła reaguje na poruszające się obiekty, również nieorganiczne, co zwiększa wygodę użytkowania. Plafony posiadają także regulację odległości detekcji oraz natężenia światła, poniżej którego się zapalają.

 • Ramki LED

  RAMKI LED Z ZASILACZEM stanowią gotowe rozwiązanie z zakresu oświetlenia diodowego. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w sklepie z OŚWIETLENIEM LED PRO-LED wprowadziliśmy gotowe RAMKI LED z ZASILACZEM, opcjonalnie STEROWNIKIEM oraz PILOTEM. Każda ramka LED jest przygotowana i gotowa do podłączenia w zaledwie kilka minut i nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności do jej zamontowania.

  Podstawą każdego zestawu oświetleniowego jest odpowiednia TAŚMA LED – do wyboru dajemy Państwu taśmy białe (w wersji ciepłej lub zimnej) oraz wielokolorowe RGB.

  Do każdej ramki dobieramy odpowiedni zasilacz, aby taśma świeciła możliwie jasno, przy zachowaniu jak najmniejszego poboru prądu z sieci – dzięki temu mogą Państwo liczyć na wymierne oszczędności.


  W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

  Zapraszamy do zakupów !

 • Naświetlacze LED

  NAŚWIETLACZE LED

  Naświetlacze LED to doskonały zamiennik tradycyjnych naświetlaczy żarowych, pozwalający na duże oszczędności w ich eksploatacji. Najczęściej stosuje się je do oświetlenia posesji, hal magazynowych, czy parkingów – wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża moc świecenia.

  W ofercie PRO-LED znajdują się nowoczesne naświetlacze LED o mocach: 10W, 20W, 30W, 50W, 70W i 100W. W porównaniu do tradycyjnego światła żarowego ich efektywność przekłada się nawet na 900W.

  Proponujemy tylko najwyższej jakości produkty oparte na diodach Epistar COB, w ofercie posiadamy także bardzo wygodne naświetlacze LED z wbudowanym regulowanym czujnikiem ruchu PIR.

 • Lampy ścienne

 • Lampy stołowe

 • Systemy oświetleniowe

 • Oprawy do żarówek LED

  W każdym wnętrzu potrzebna jest odpowiednia ilość światła - jako uzupełnienie oferty żarówek LED oferujemy dopasowane do nich oprawy - światło punktowe doskonale sprawdza się w roli oświetlenia podstawowego.

  Oprawy do żarówek LED wykonane są z odlewu najwyższej jakości aluminium, co gwarantuje ich trwałość, a także odpowiednie odprowadzanie ciepła - nadają się nie tylko do żarówek LED, ale także do tradycyjnych żarówek halogenowych o odpowiedniej mocy.

Filtruj

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się