BIOKOMINEK Z PODŚWIETLENIEM LED

Kominki zasilane bioetanolem to nie tylko bardzo ciekawy i nieszablonowy element wystroju wnętrz. Zapewnia także naturalne ciepło ognia zarówno w domu, jak i mieszkaniu. Ze względu na niewielkie gabaryty biokominek można ustawić w dowolnym pomieszczeniu.

Kominki PRO-LED mają solidną konstrukcję, są malowane proszkowo, posiadają wytrzymałe szyby ochronne, a samo palenisko wykonane jest ze stali nierdzewnej. Dzięki temu możemy cieszyć się przyjemnym światłem oraz ekologicznym płomieniem przez długie lata.

Do wyboru są kominki podświetlane ciepłym, białym światłem lub kolorowym - obie wersje możesz sterować pilotem.

Kominki diodowe LED oparte są na profesjonalnych taśmach LED serii Epistar Premium, dzięki czemu ramki są podświetlone jasno i wyraźnie. Posiadają także podwójny podkład PCB odprowadzający ciepło, dzięki czemu są niezwykle trwałe.

W naszych zestawach znajduje się zasilacz LED 12V. Maksymalna moc generowana przez zasilacz to 14,4 W. Dzięki niewielkim rozmiarom sprawdza się tam, gdzie nie ma miejsca do podłączenia zasilacza montażowego.

Pilot załączony w zestawie posiada 18 przycisków i zasilany jest baterią CR2025. Za pomocą pilota można sterować kolorami, natężeniem światła oraz trybem świecenia.

Funkcje pilota:

  • włączanie / wyłączanie,
  • tryb demonstracyjny,
  • rozjaśnianie / ściemnianie,
  • wybór koloru predefiniowanego (aż 7 różnych),
  • wybór jednego z 8 przejść dynamicznych,
  • regulacja prędkości przejść dynamicznych.

Sterownik jest wyposażony w nowoczesny procesor sterujący. Po odłączeniu od zasilania i ponownym włączeniu taśmy LED będzie ona świecić tak, jak została ustawiona przed wyłączeniem - każdy sterownik posiada pamięć ostatniej funkcji. Dzięki temu zostaje zapamiętane ostatnie ustawienie jasności systemu oświetlenia LED.

Sprawdź wszystkie możliwości biokominka: bez podświetlenia, z podświetleniem ciepłym białym, z podświetleniem ciepłym białym na pilota, z podświetleniem białym i kolorowym na pilota, z podświetleniem kolorowym na pilota, ze światłem niebieskim

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się