INTELIGENTNA ŻARÓWKA LED WIFI

Inteligentna żarówka Wifi – postaw na innowacyjność, nowoczesność rozwiązań i ich kompleksowość na co dzień.

Żarówka sterowana siecią wifi jeszcze do niedawna wydawała się czymś naprawdę nieoczekiwanym i zaskakującym. Obecnie w świecie pędzącego rozwoju technologicznego tego typu rozwiązania służące nam w codziennym, domowym życiu są coraz bardziej powszechne. Wszystko dlatego, że żarówka z wifi to nie tylko ciekawy gadżet, nowinka, która pozwala na dodatkową „zabawę” światłem w domu, ale także interesująca propozycja dla osób stawiających na bezpieczeństwo domu i rodziny oraz energooszczędność.

Dlaczego smart żarówka wifi dba o nasze bezpieczeństwo?

Żarówka na wifi pozwala na sterowanie swoimi możliwościami poprzez sieć Wifi czy Bluetooth. W zakresie światła jest to wysoce energooszczędna żarówka LED, która dodatkowo – poprzez odpowiednią aplikację – może pokazać np. zużycie energii elektrycznej, koszt jej zużycia czy optymalne ustawienia. Poprzez sterownie zdalne – może to być telefon, tablet czy komputer – decydujesz o włączeniu/wyłączeniu światła, barwie światła, stopniu jego natężenia, trybie pracy itp.

Sterując żarówką wifi możesz wybrać – zgodnie z potrzebami i nastrojem – odpowiednią temperaturę barwową światła np.: ciepłą, aby zrelaksować się i odpocząć z rodziną albo zimną białą, gdy potrzebna jest koncentracja, skupienie na pracy czy nauce. Możesz też w aplikacji opracować swoisty harmonogram działania żarówki – wskazania czasowe włączenia i wyłączenia i inne wytyczne, tak aby zoptymalizować czas jej świecenia. Nawet będąc daleko od domu – np. w delegacji służbowej – możesz efektywnie zarządzać światłem w swoim domu – chociażby ze względów bezpieczeństwa.

Żarówka sterowana wifi i jej możliwości

Żarówka wifi to nie tylko światło, to także inne funkcjonalności wbudowane w tak małą oprawę. Przykładowo żarówka smart to może być przykładowo wbudowany: analizator głosu, kamera, aromatyzer, synchronizator światła ze sprzętem muzycznym itp. Możesz sprawić, że wraz ze smart żarówką wifi stworzysz kompleksowe warunki do zabawy w domu czy spotkań towarzyskich.

Żarówka wifi z wbudowaną kamerą jest doskonałym rozwiązaniem dla osób często podróżujących, gdy dom/mieszkanie zostaje niezamieszkane przez pewien okres. Żarówka wifi z wbudowaną kamerą to, w zależności od modelu, zaskakująca, wysoka rozdzielczość obrazu – nawet 1280*90px oraz szerokokątny obraz widzenia (360 stopni). Zawieszona wysoko w żyrandolu salonu jest dyskretnym monitoringiem, pozwala na obserwacje przestrzeni nawet do 100 m2. Minimalistyczna obudowa żarówki smart wifi może skrywać obiektyw typu rybie oko, który panoramicznie obejmie cały monitorowany obszar.

Żarówka wifi może być z powodzeniem sterowana poprzez aplikację lub nawet głosem – co daje ciekawe efekty. Może mieć różny gwint (najpopularniejszy to e27) oraz różny kształt w zależności od przeznaczenia. Stwórz wraz z żarówką wifi bezpieczny oraz inteligentny dom.

Zobacz także: zasilacze led, listwy led, żarówki led, sterowniki led, podświetlenie sufitu, podświetlenie schodów, taśmy LED

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się