ŻARÓWKI LED Z CZUJNIKIEM RUCHU - OSZCZĘDNOŚĆ I KOMFORT

Żarówki, które uruchamiają się po wykryciu ruchu, to komfort użytkowania i oszczędność energii. Sprawdź, jak działają i jakie są ich inne zalety.

Żarówka LED z czujnikiem ruchu – praktyczne zastosowanie

Żarówka led z czujnikiem ruchu o standardowym gwincie e27 sprawdzi się zarówno w domowej przestrzeni, jak i w komercyjnych przestrzeniach, czy w obiektach użyteczności publicznej. Już nie trzeba obawiać się zmroku, nocy w pomieszczeniu, zwłaszcza na korytarzach, przy schodach, w pomieszczeniach technicznych, w garażu, w spiżarce, na strychu, w piwnicy czy w szafie albo w garderobie. Żarówka LED z czujnikiem ruchu rozświetli się, gdy tylko wykryje ruch. Zbudowana jest z silnych, szerokokątnych diod i jest w stanie z powodzeniem mocno rozświetlić pomieszczenie, tak aby swobodnie się po nim poruszać np.: o kubaturze 20M2. Żarówka LED z czujnikiem to też doskonałe rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Zapewni bezpieczeństwo i komfort.

Żarówka z czujnikiem ruchu – jak działa?

Żarówka z czujnikiem ruchu aktywuje się automatycznie, gdy ktoś w pobliżu poruszy się. Działa wyłącznie, gdy jest ciemno w pomieszczeniu - dzięki temu unikamy jej niepotrzebnego świecenia i tracenia energii. Jest to bardzo oszczędne rozwiązanie. Żarówka ma wbudowany czujnik ruchu, który wyzwala światło, po czym automatycznie po ustaniu i braku ruchu wyłącza się po 30 sekundach. Jeśli ruch jest nadal wykrywany to działa nadal w stanie aktywności. Dla gwarancji długiej żywotności żarówki LED z czujnikiem ruchu warto zainwestować w tą opartą o diody wysokiej jakości, markowe. Cechują się one bowiem wysoką wydajnością świetlną, długą żywotnością, niskim poborem mocy, odpornością na intensywność włączania/wyłączania, brakiem efektu migotania światła.

Poznaj nasze: podświetlenie sufitu, podświetlenie schodów, taśmy LEDzasilacze led, listwy led, żarówki led, sterowniki led

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się