Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Jak zamawiać

PROste i bezpieczne zakupy

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz cennym informacjom przekazywanym przez naszych Klientów stworzyliśmy ten sklep w taki sposób, aby był jak najprostszy w obsłudze - mamy nadzieję, że zakupy w PRO-LED są proste i intuicyjne.

Najszybszym sposobem zakupu jest wybranie opcji "Szybkie zakupy bez rejestracji", dzięki której nie trzeba tworzyć konta, czekać na aktywację, a zakup trwa jedynie chwilę - jednak polecamy zawsze drugą opcję.

Dlaczego warto się zarejestrować podczas składania zamówienia?

Po rejestracji można śledzić status bieżącego zamówienia, ich historię, a także w dowolnym momencie zmieniać swoje dane, dodać nowy adres do wysyłki - wszystko to w jednym miejscu, dla wygody naszych Klientów.

I co najważniejsze - przy każdych kolejnych zakupach wystarczy tylko się zalogować, bez wypełniania jakichkolwiek formularzy.

UWAGA: W niektórych przypadkach maile potwierdzające zamówienia oraz ich status mogą być potraktowane przez serwery pocztowe jako SPAM - jeśli nie otrzymasz od nas żadnej wiadomości po złożeniu zamówienia - prosimy o sprawdzenie folderu wiadomości-śmieci; jeśli i tam nie będzie żadnej korespondencji prosimy o kontakt - ze swojej strony zapewniamy dbałość o system obsługi sklepu, natomiast poza naszym serwerem nie mamy wpływu na przepływ informacji.

WYSYŁKA I ODBIÓR ZAMÓWIENIA:

Zakupione produkty można bezpłatnie odebrać w naszym biurze Łodzi:

PRO-LED

ul. Limanowskiego 40

91-052 Łódź

W przypadku zamówień spoza Łodzi wysyłki realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DPD - szczegóły w zakładce Warunki dostawy.

Gdyby okazało się, że jednak jakaś funkcjonalność sklepu nie działa będziemy bardzo wdzięczni za informacje - bardzo prosimy o kontakt.

CENNIK DOSTAW:

Odbiór osobisty zamówionych produktów jest bezpłatny. Koszt transportu jest każdorazowo podawany w procesie realizacji zamówienia. 

Koszty przesyłek krajowych:

przesyłka po przedpłacie - 12,00 zł netto - 14,76 zł brutto

przesyłka płatna przy odbiorze - 17,00 zł netto - 20,91 zł brutto

PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 500 ZŁ - WYSYŁKA GRATIS

Koszty przesyłek międzynarodowych dotyczą wybranych krajów oraz ich części. Ceny przesyłek międzynarodowych podawane są podczas realizacji zamówienia.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ ?

Nie wahaj się - po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:

+48 665 63 11 63

+48 665 04 04 04

biuro@pro-led.com.pl