Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem
Obniżka! System oświetlenia LED sufitu RGB ze sterowaniem dotykowym - 15m - PRO-LED Łódź

System oświetlenia LED sufitu RGB ze sterowaniem dotykowym - 15m

Ozdoba podwieszanych elementów, różnego rodzaju półek, szafek czy telewizorów światłem. To tylko kilka przykładów wykorzystania naszych produktów diodowych. Zestaw RGB 300 LED 5050 EPISTAR to gwarancja najwyższej jakości.

Więcej szczegółów

Cena:

544,89 zł

brutto

606,39 zł brutto


443,00 zł netto

Zawartość

 Zastosowane w zestawie diody cechują się doskonałą wytrzymałością, a do tego przede wszystkim znacznie wyższą jasnością świecenia. Diody RGB pozwalają na precyzyjne kontrolowanie barwy generowanego światła. Sterownik, poprzez mieszanie ze sobą kolorów o odpowiedniej tonacji, może wygenerować bardzo rozbudowaną paletę barw, dając tym samym użytkownikowi swobodę w ustalaniu formy dekoracji wnętrza światłem. Co niezwykle istotne, wyższa nawet o 50% w stosunku do konkurencji jasność świecenia sprawia, że wykorzystując nasze zestawy jako podświetlenie ledowe sufitu, można z powodzeniem użytkować je jako główne oświetlenie pomieszczenia. Efektowne i przy tym przyjemne dla oka światło bez problemu zastąpi na przykład klasyczne żyrandole. Jednocześnie nasze produkty zostały wykonane z wykorzystaniem technologii podwójnego podkładu PCB. Wyższa jasność świecenia powoduje wzrost temperatury diod. Dzięki zastosowaniu podwójnego PCB, ciepło to jest jednak bardzo efektywnie odbierane. Taśma dużo mniej się nagrzewa, co wpływa, chociażby na dłuższą żywotność samych diod. Nasze produkty były już wielokrotnie sprawdzone na rynku i cieszą się z tego powodu ogromnym zaufaniem. Mają one swoje szerokie zastosowanie zarówno w rękach profesjonalnych instalatorów oświetlenia diodowego, jak i osób montujących takie zestawy na własny użytek w prywatnych domach czy mieszkaniach.

Podświetlenie taśmą diodową w suficie – prosty montaż

Oferowane w naszym sklepie zestawy zostały w pełni przygotowane do montażu w dowolnie wybranym miejscu. Oświetlenie montuje się z wykorzystaniem samoprzylepnej taśmy 3M, która fabrycznie jest już naniesiona na podkładzie PCB. Wystarczy usunąć warstwę zabezpieczającą i przykleić taśmę w dowolnie wybranym miejscu. Do kompletnego montażu z powodzeniem wystarczy tak naprawdę najprostszy płaski śrubokręt. Dostarczamy naszym Klientom czytelne schematy z opisem instalacji, która ogranicza się w zasadzie jedynie do połączenia ze sobą odpowiednich elementów, poprzez wykorzystanie standardowych kostek elektrycznych. Wszystkie potrzebne do montażu elementy znajdują się oczywiście w zestawie.

Oświetlenie diodowe do sufitu podwieszanego obsłużysz zdalnie

Długa żywotność naszych systemów oświetleniowych wynika nie tylko z montażu najwyższej jakości diod oraz podwójnego podkładu PCB, skutecznie odprowadzającego ciepło. Na bezawaryjność ma wpływ bowiem również układ zasilający. Nasze produkty są wyposażone w takie urządzenie, które swoją wydajnością jest zawsze idealnie dopasowane do konkretnego zestawu. Zasilacze zostały zaprojektowane oraz wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi dzisiaj standardami. Zamontowane w nich układy antyprzepięciowe oraz filtry gwarantują nie tylko bezpieczeństwo eksploatacji całego zestawu, ale także wieloletnią żywotność samych diod. Doskonałej jakości jest również sama obudowa. Wykonana pod klasę szczelności IP67 pozwala na montaż całego zestawu również w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności powietrza, a więc na przykład w kuchni. Sercem całego systemu jest oczywiście specjalny sterownik RGB. To on jest odpowiedzialny za możliwość płynnej zmiany barwy, która generowana jest poprzez odpowiednie mieszanie ze sobą koloru czerwonego, zielonego oraz niebieskiego. Elektroniczne urządzenie posiada dodatkowo własną pamięć.

Tym samym, nawet po odłączeniu zasilania, zapamięta ono wszystkie ostatnie ustawienia, generując światło w takiej formie, w jakiej zostało zaprogramowane przez użytkownika. Jeden sterownik może być odpowiedzialny za obsługę paska z diodami o długości nieprzekraczającej 30 metrów. Istotną zaletą naszych produktów jest ich wyposażenie w sterownik radiowy RF (RC). Połączony ze sterownikiem RGB może on bezprzewodowo komunikować się z dołączonym do zestawu pilotem, przez co podświetlenie sufitu taśmą diodową można kontrolować w pełni zdalnie. Zastosowanie połączenia radiowego zapewnia ogromną wygodę obsługi. Zasięg wynosi bowiem nawet do 20 m i nie ma potrzeby, aby pilot z nadajnikiem oraz odbiornik sygnału znajdowały się w bezpośrednim polu swojego widzenia. Każdy dołączony do zestawu pilot zasilany jest z 3 baterii typu AAA, a komunikacja radiowa odbywa się na częstotliwości 433 MHz. Funkcjonalność pilota jest bardzo duża i z jego pomocą można:

 • włączać oraz wyłączać oświetlenie,
 • ustawić konkretny kolor świecenia,
 • zmienić program, a więc ustawić tylko jedną barwę świecenia lub kilka opcji skokowej zmiany barwy,
 • zwiększyć/zmniejszyć jasność świecenia,
 • ustawić szybkość przeskoku pomiędzy kolejnymi kolorami.

Zastosowany w naszym zestawie sterownik RGB oferuje kilka możliwości zaprogramowania i tym samym dopasowania podświetlenia do indywidualnych potrzeb. Dostępne dla użytkownika programy to:

 • automatyczna zmiana barw,
 • ustawienie jednego, statycznego koloru świecenia z 6 standardowych do wyboru,
 • skokowe zmienianie 3 lub 7 różnych kolorów,
 • płynne przejścia pomiędzy 3 lub 7 kolorami,
 • naprzemienne skokowe i płynne zmiany 7 kolorów,
 • migotanie koloru czerwonego, niebieskiego lub zielonego,
 • migotanie barwy czerwonej i niebieskiej.

Przykładowe wykorzystanie w realizacjach
OŚWIETLENIA SUFITÓW PODWIESZANYCH PRO-LED:


oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz(2).jpg

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki-przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

Dodatkowo możemy zaproponować naszym Klientom specjalne profile, bardzo proste w montażu. Dzięki nim można w łatwy sposób nadać taśmie z diodami odpowiedni kształt czy kierunek świecenia, poprawiając tym samym wizualny efekt po uruchomieniu podświetlenia.

Ponadto, zaletą zastosowania profili jest ochrona paska diodowego przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed osiadaniem na niej brudu czy kurzu.Strumień świetlny480 lm / mb
Napięcie12V DC
Pobór prądu0,6 A / mb
Moc7,2 W / mb
Ilość diod / mb30
Ilość diod / rolkę150
Kąt świecenia120 stopni
Możliwość cięciaco 10 cm
Szerokość10 mm
Wysokość2 mm
Klasa szczelnościIP33
Rodzaj diodSMD
Typ diod5050
Trwałość deklarowana przez producenta50 000 h
Maksymalna moc wyjściowa150 W
Napięcie wejściowe100 - 240 V AC
Natężenie12,5 A
SterowanieRF - radiowe