Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem
Przewód do taśm LED mono PRO-LED

Przewód do taśm LED mono kabel 2x0,35mm2 - 10mb

Przewód do taśm LED mono - 100% miedzi, dwużyłowy - 2x0,35mm2, 10 metrów

Więcej szczegółów

Cena:

11,07 zł

brutto
9,00 zł netto

PRZEWÓD do taśm LED

Kabel 2-żyłowy, przekrój 2x0,35 mm2, 10 metrów

Przewody są wykonane z 100% miedzi, dzięki czemu są bardzo trwałe i gwarantują wieloletnią trwałość systemów LED wykonanych z użyciem profesjonalnego okablowania PRO-LED.

Jest to przewód typu linka, co przekłada się na łatwość i wygodę instalacji, a zatem pozwala na szybkie i sprawne uruchomienie każdego systemu oświetlenia LED. Miedziane linki znajdują się w oplocie w 2 kolorach (czerwonym i czarnym), dzięki czemu łatwo rozróżnić + od -.

Przewód do taśm LED mono

przewód do taśm LED mono PRO-LEDoswietlenie-zarowki-tasmy-zasilacze-pro-
 

MASZ POMYSŁ NA WŁASNE OŚWIETLENIE LED ?

Nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji - chętnie doradzimy w zakresie doboru odpowiednich elementów oświetlenia takich jak TAŚMY LED, ZASILACZE, ŻARÓWKI etc...

OŚWIETLENIE LED NA WYMIAR ? ŻADEN PROBLEM !

Sklep PRO-LED ŁÓDŹ to nie zwyczajny sklep z OŚWIETLENIEM LED jakich wiele. Naszą markę zbudowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu z oświetleniem. Dlatego też jeśli potrzebujesz OŚWIETLENIA DIODOWEGO pod konkretny projekt - nie ma problemu - NASZ DZIAŁ TECHNICZNY WYKONUJE OŚWIETLENIE POD KONKRETNY WYMIAR !

A MOŻE PO PROSTU MASZ PYTANIA ?


Nie wahaj się - po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:


+48 665 63 11 63


+48 665 04 04 04


biuro@pro-led.com.pl

Napięcie12V DC