Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem
Przewód do taśm LED mono PRO-LED

Złączka do taśm LED mono z kablem podwójna

Złączka do taśm LED mono - 100% miedzi, kabel dwużyłowy - 2x0,35mm2, plastikowe końcówki

Więcej szczegółów

Cena:

4,92 zł

brutto
4,00 zł netto

ZŁĄCZKA do taśm LED mono z przewodem

Kabel 2-żyłowy, przekrój 2x0,35 mm2, 2 plastikowe końcówki zatrzaskowe

Złączka do taśm LED mono pozwala na łatwe i bardzo szybkie połączenie taśmy LED z innym odcinkiem taśmy LED bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Wystarczy zacisnąć plastikową końcówkę na stykach taśmy. Takie połączenie najczęściej stosuje się kiedy wygięcie taśmy pod określonym kątem mogłoby powodować jej uszkodzenie.

Przewody są wykonane z 100% miedzi, dzięki czemu są bardzo trwałe i gwarantują wieloletnią trwałość systemów LED wykonanych z użyciem profesjonalnego okablowania PRO-LED. Przewody linki znajdują się w oplocie w 2 kolorach (czerwonym i czarnym), dzięki czemu łatwo rozróżnić + od -.

Złączka do taśm LED mono podwójna

złączka do taśm LED mono PRO-LEDoswietlenie-zarowki-tasmy-zasilacze-pro-
 

MASZ POMYSŁ NA WŁASNE OŚWIETLENIE LED ?

Nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji - chętnie doradzimy w zakresie doboru odpowiednich elementów oświetlenia takich jak TAŚMY LED, ZASILACZE, ŻARÓWKI etc...

OŚWIETLENIE LED NA WYMIAR ? ŻADEN PROBLEM !

Sklep PRO-LED ŁÓDŹ to nie zwyczajny sklep z OŚWIETLENIEM LED jakich wiele. Naszą markę zbudowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu z oświetleniem. Dlatego też jeśli potrzebujesz OŚWIETLENIA DIODOWEGO pod konkretny projekt - nie ma problemu - NASZ DZIAŁ TECHNICZNY WYKONUJE OŚWIETLENIE POD KONKRETNY WYMIAR !

A MOŻE PO PROSTU MASZ PYTANIA ?


Nie wahaj się - po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:


+48 665 63 11 63


+48 665 04 04 04


biuro@pro-led.com.pl

Napięcie12V DC
Długość10 cm