Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem
Złączka do taśm LED RGB z kablem podwójna

Złączka do taśm LED RGB z kablem podwójna

Złączka do taśm LED mono - 100% miedzi, kabel czterożyłowy - 4x0,25mm2, plastikowe końcówki

Więcej szczegółów

Cena:

4,92 zł

brutto
4,00 zł netto

ZŁĄCZKA do taśm LED RGB z przewodem

Kabel 4-żyłowy, przekrój 4x0,25 mm2, 2 plastikowe końcówki zatrzaskowe

Złączka do taśm LED RGB pozwala na łatwe i bardzo szybkie połączenie taśmy LED z zasilaczem lub sterownikiem bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Wystarczy zacisnąć plastikową końcówkę na stykach taśmy. 

Przewody są wykonane z 100% miedzi, dzięki czemu są bardzo trwałe i gwarantują wieloletnią trwałość systemów LED wykonanych z użyciem profesjonalnego okablowania PRO-LED. Przewody oznaczone są kolorami, które odpowiadają kolorom diod RGB, + jest oznaczony osłonką w kolorze czarnym.

Złączka do taśm LED RGB

złączka do taśm LED RGB PRO-LEDoswietlenie-zarowki-tasmy-zasilacze-pro-
 

MASZ POMYSŁ NA WŁASNE OŚWIETLENIE LED ?

Nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji - chętnie doradzimy w zakresie doboru odpowiednich elementów oświetlenia takich jak TAŚMY LED, ZASILACZE, ŻARÓWKI etc...

OŚWIETLENIE LED NA WYMIAR ? ŻADEN PROBLEM !

Sklep PRO-LED ŁÓDŹ to nie zwyczajny sklep z OŚWIETLENIEM LED jakich wiele. Naszą markę zbudowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu z oświetleniem. Dlatego też jeśli potrzebujesz OŚWIETLENIA DIODOWEGO pod konkretny projekt - nie ma problemu - NASZ DZIAŁ TECHNICZNY WYKONUJE OŚWIETLENIE POD KONKRETNY WYMIAR !

A MOŻE PO PROSTU MASZ PYTANIA ?


Nie wahaj się - po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:


+48 665 63 11 63


+48 665 04 04 04


biuro@pro-led.com.pl

Napięcie12V DC
Długość10 cm