Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Taśma LED Epistar Premium 5050 - 300 diod RGBW standard - rolka 5mb

Taśma LED Epistar Premium 5050 - 300 diod / rolce, 60 diod / mb, kolorowa +  biały zimny RGBW, standard IP33 - rolka 5mb, pobór prądu 14,4 W/mb.

Więcej szczegółów

Cena:

105,04 zł

brutto
85,40 zł netto

TAŚMA LED RGBW - 300 LED 5050 PROFESJONALNA PRO-LED - 5mb

60 LED/mb, standard IP33, 14,4 W/mb, kolorowa z białym zimnym - RGBW CW

TAŚMA LED RGBW 300 LED 5050 EPISTAR serii PROFESJONALNEJ jest bardzo często spotykana jako podstawowy element oświetlenia dekoracyjnego - doskonale sprawdza się w roli podświetlenia elementów szklanych oraz z plexi, przy oświetleniu mebli oraz sufitów podwieszanych.

Dzięki zastosowaniu kolorowych diod RGB przy zastosowaniu odpowiedniego STEROWNIKA można za pomocą tych taśm uzyskać wiele różnych kolorów i zmieniać ich barwę oraz natężenie światła w dowolnym momencie za pomocą pilota.

Dodatkowo co 2ga dioda to jasna dioda 5050 o barwie białej, dzięki czemu możemy przy użyciu tej taśmy otrzymać nie tylko kolor, ale także barwę białą o określonej temperaturze barwowej, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych taśm RGB. Taśmy RGBW to najbardziej uniwersalne z dostępnych rozwiązań w zakresie oświetlenia LED - łączą funkcjonalność oświetlenia dekoracyjnego i użytkowego w jednym.

TAŚMY LED EPISTAR PRO-LED SERII PREMIUM to podstawa w ofercie sklepu PRO-LED. Są oparte o markowe diody EPISTAR, które cechuje większa ilość światła w porównaniu z TAŚMAMI BUDŻETOWYMI PRO-LED. Posiadają także podwójny podkład PCB odprowadzający ciepło, dzięki czemu są niezwykle trwałe. Dlatego też większość profesjonalnych instalatorów systemów oświetlenia LED wybiera TAŚMY LED EPISTAR PREMIUM.

Diody Epistar 5050 są bardzo mocne - w porównaniu do tradycyjnych 3528 świeca o 160% mocniej, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko jako dekoracja, ale także jako użytkowe oświetlenie LED.

Do PROFESJONALNYCH, DŁUGOTERMINOWYCH REALIZACJI ZDECYDOWANIE REKOMENDUJEMY TAŚMY JAKOŚCIOWE PRO-LED EPISTAR.

Profesjonalne taśmy LED Epistar przede wszystkim świecą jaśniej – nawet do 50% w porównaniu z produktami budżetowymi. Pozwala to zastosować je jako główne źródło światła w pomieszczeniu.

Kolejnym istotnym atrybutem taśm LED jest podwójny podkład PCB, który odbierając ciepło zapobiega przegrzewaniu się elementów taśmy – diod oraz przede wszystkim oporników. Dzięki temu żywotność taśmy LED jest nawet kilkakrotnie dłuższa w porównaniu z tańszymi materiałami.

Dlatego też Profesjonalne taśmy LED Epistar PRO-LED cieszą ogromym zaufaniem zarówno wśród profesjonalnych Instalatorów oświetlenia led, jak i Klientów indywidualnych.

Każda taśma led z oferty sklepu PRO-LED wymaga stałonapięciowego zasilania - do tego rekomendujemy dostępne w naszej ofercie PROFESJONALNE ZASILACZE LED.

TAŚMA LED RGB 300 LED 5050
serii PROFESJONALNEJ PRO-LED

Taśma LED epistar profesjonalna RGBW 300 LED standard

Przykładowe wykorzystanie w realizacjach
TAŚM EPISTAR PRO-LED PREMIUM QUALITY:


oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz(2).jpg

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki-przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz


Do TAŚM LED oferujemy oczywiście wszelkie niezbędne komponenty, takie jak ZASILACZE LED, STEROWNIKI LED, ŚCIEMNIACZE LEDPROFILE LED czy inne AKCESORIA (okablowanie, złączki, etc) niezbędne do instalacji profesjonalnego oświetlenia led.

Każda TAŚMA LED z oferty sklepu internetowego PRO-LED posiada zainstalowany dwustronnie klejący podkład dzięki czemu jej instalacja jest niezwykle prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy dodatkowych materiałów.

oswietlenie-zarowki-tasmy-zasilacze-pro-
 

MASZ POMYSŁ NA WŁASNE OŚWIETLENIE LED ?

Nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji - chętnie doradzimy w zakresie doboru odpowiednich elementów oświetlenia takich jak TAŚMY LED, ZASILACZE, ŻARÓWKI etc...

OŚWIETLENIE LED NA WYMIAR ? ŻADEN PROBLEM !

Sklep PRO-LED ŁÓDŹ to nie zwyczajny sklep z OŚWIETLENIEM LED jakich wiele. Naszą markę zbudowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu z oświetleniem. Dlatego też jeśli potrzebujesz OŚWIETLENIA DIODOWEGO pod konkretny projekt - nie ma problemu - NASZ DZIAŁ TECHNICZNY WYKONUJE OŚWIETLENIE POD KONKRETNY WYMIAR !

A MOŻE PO PROSTU MASZ PYTANIA ?


Nie wahaj się - po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:


+48 665 63 11 63


+48 665 04 04 04


biuro@pro-led.com.pl

Temperatura barwowa6000 - 6500 K
Strumień świetlny960 lm / mb
Napięcie12V DC
Pobór prądu1,2 A / mb
Moc14,4 W / mb
Ilość diod / mb60
Ilość diod / rolkę300
Kąt świecenia120 stopni
Możliwość cięciaco 10 cm
Szerokość10 mm
Wysokość2 mm
Długość5 mb
Klasa szczelnościIP33
Rodzaj diodSMD
Typ diod5050