SYSTEM OŚWIETLENIA LED SUFITU RGBWW ZE STEROWANIEM DOTYKOWYM

Gotowy zestaw do podświetlenia sufitu: taśma LED RGBW z barwą białą ciepłą 300 LED 5050, 14,4 W/mb + zasilacz

Czytaj wiecejShow less
388,68 zł (brutto)
Długość
Kod produktu:
Ulubione0
Porównaj0
Lista życzeń
You may also like
SYSTEM OŚWIETLENIA LED SUFITU RGBCW ZE STEROWANIEM DOTYKOWYM

SYSTEM OŚWIETLENIA LED SUFITU RGBCW ZE...

388,68 zł (brutto)
Opis

KOMPLETNY ZESTAW DO OŚWIETLENIA SUFITU PODWIESZANEGO - MAKSYMALNA DŁUGOŚĆ 5MB

TAŚMA 60 LED/MB, STANDARD IP33, 14,4 W/MB, RGBW CIEPŁOBIAŁA, ZASILACZ LPV 100W, STEROWNIK RADIOWY Z PILOTEM DOTYKOWYM 288W

GOTOWE ZESTAWY OŚWIETLENIA LED SUFITU to wygoda i oszczędność - przygotowujemy wszystkie materiały niezbędne do prawidłowego działania oświetlenia sufitów podwieszanych, wystarczy połączyć elementy za pomocą dołączonych do zestawu kostek elektrycznych oraz przykleić taśmę w odpowiednim miejscu za pomocą naniesionej na podkład PCB taśmy samoprzylepnej 3M.

Dla zapewnienia maksymalnej wygody do każdego zestawu dołączony jest czytelny SCHEMAT INSTALACJI. Do montażu potrzeby jest wyłącznie płaski śrubokręt (lub tzw. neonówka).

TAŚMA LED RGBW 300 LED 5050 EPISTAR serii PROFESJONALNEJ jest bardzo często spotykana jako podstawowy element oświetlenia dekoracyjnego - doskonale sprawdza się w roli podświetlenia elementów szklanych oraz z plexi, przy oświetleniu mebli oraz sufitów podwieszanych.

Dzięki zastosowaniu kolorowych diod RGB przy zastosowaniu odpowiedniego STEROWNIKA można za pomocą tych taśm uzyskać wiele różnych kolorów i zmieniać ich barwę oraz natężenie światła w dowolnym momencie za pomocą pilota.

Dodatkowo co 2ga dioda to jasna dioda 5050 o barwie białej, dzięki czemu możemy przy użyciu tej taśmy otrzymać nie tylko kolor, ale także barwę białą o określonej temperaturze barwowej, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych taśm RGB. Taśmy RGBW to najbardziej uniwersalne z dostępnych rozwiązań w zakresie oświetlenia LED - łączą funkcjonalność oświetlenia dekoracyjnego i użytkowego w jednym.

TAŚMY LED EPISTAR PRO-LED SERII PREMIUM to podstawa w ofercie sklepu PRO-LED. Są oparte o markowe diody EPISTAR, które cechuje większa ilość światła w porównaniu z TAŚMAMI BUDŻETOWYMI PRO-LED. Posiadają także podwójny podkład PCB odprowadzający ciepło, dzięki czemu są niezwykle trwałe. Dlatego też większość profesjonalnych instalatorów systemów oświetlenia LED wybiera TAŚMY LED EPISTAR PREMIUM.

Diody Epistar 5050 są bardzo mocne - w porównaniu do tradycyjnych 3528 świeca o 160% mocniej, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko jako dekoracja, ale także jako użytkowe oświetlenie LED.

Do PROFESJONALNYCH, DŁUGOTERMINOWYCH REALIZACJI ZDECYDOWANIE REKOMENDUJEMY TAŚMY JAKOŚCIOWE PRO-LED EPISTAR.

Profesjonalne taśmy LED Epistar przede wszystkim świecą jaśniej – nawet do 50% w porównaniu z produktami budżetowymi. Pozwala to zastosować je jako główne źródło światła w pomieszczeniu.

Kolejnym istotnym atrybutem taśm LED jest podwójny podkład PCB, który odbierając ciepło zapobiega przegrzewaniu się elementów taśmy – diod oraz przede wszystkim oporników. Dzięki temu żywotność taśmy LED jest nawet kilkakrotnie dłuższa w porównaniu z tańszymi materiałami.

Dlatego też Profesjonalne taśmy LED Epistar PRO-LED cieszą ogromym zaufaniem zarówno wśród profesjonalnych Instalatorów oświetlenia led, jak i Klientów indywidualnych.

W zestawie znajduje się zasilacz LED 12V z serii Meanwell LPV o odpowiednio dobranej mocy.

Do profesjonalnych realizacji OŚWIETLENIA LED zdecydowanie REKOMENDUJEMY ZASILACZE SERII MEANWELL LPV - ich 3-letnia gwarancja oraz bezawaryjność w znacznie szerszym zakresie czasowym pozwalają nam i naszym Partnerom biznesowym twierdzić, iż są to bezwzględnie najlepsze dostępne na rynku modele ZASILACZY.

Zasilacze montażowe to najbardziej uniwersalne zasilanie wszelkich systemów LED - zasilacze Meanwell z serii LP posiadają automatyczne zabezpieczenia: nadnapięciowe, przeciążeniowe oraz zwarciowe, dzięki czemu są bardzo trwałe i niezawodne.

Zasilacze posiadają klasę szczelności IP67, więc można stosować je w warunkach zwiększonej wilgotności. 

Dla zapewnienia maksymalnej wygody użytkowania w zestawach oświetlenia sufitów LED RGBW stosujemy sterowniki radiowe z pilotem dotykowym.

Sterowniki RGBW przeznaczone są do obsługi taśm kolorowych z barwą białą - dzięki nim możemy ustalić żądany kolor i zachowanie kolorowej taśmy LED RGB oraz diod białych - jest to nieodzowny element każdego systemu oświetlenia LED wykorzystującego kolor oraz barwę białą.

Sterownik radiowy RF (RC) komunikuje się z pilotem na określonej częstotliwości, bez wykorzystania fal świetlnych - dzięki czemu ściemniacz może być całkowicie ukryty. Jest to rozwiązanie znacznie bardziej wygodne, niż sterowanie za pomocą podczerwieni, gdzie nadajnik i odbiornik muszą się "widzieć". 

Zasięg - 30 m

Częstotliwość radiowa: 2,4 Ghz

Pilot załączony w zestawie posiada 10 przycisków oraz koło kolorów i zasilany jest 2-ma bateriami AAA. Za pomocą pilota można sterować kolorami, natężeniem światła oraz trybem świecenia.

Funkcje pilota:

 • włączanie / wyłączanie,
 • wybór dowolnego koloru,
 • zmiana programów dynamicznych,
 • zwiększanie / zmniejszanie jasności,
 • zwiększenie / zmniejszanie szybkości.

Dostępne programy:

 • statyczny kolor (dowolny),
 • statyczny biały kolor,
 • statyczny kolor biały + wybrany,
 • płynna zmiana wszystkich kolorów,
 • płynna zmiana 4 kolorów,
 • skokowa zmiana 4 kolorów,
 • skokowa zmiana 7 kolorów,
 • skokowa zmiana białego i czerwonego,
 • skokowa zmiana białego i niebieskiego,
 • skokowa zmiana białego i zielonego,
 • skokowa zmiana czerwonego,
 • skokowa zmiana niebieskiego,
 • skokowa zmiana zielonego,
 • skokowa zmiana białego,
 • automatyczna zmiana programów.

Sterownik jest wyposażony w nowoczesny procesor sterujący. Po odłączeniu od zasilania i ponownym włączeniu taśmy LED będzie ona świecić tak, jak została ustawiona przed wyłączeniem - każdy sterownik posiada pamięć ostatniej funkcji. Dzięki temu zostaje zapamiętane ostatnie ustawienie jasności systemu oświetlenia LED.

Sterownik radiowy obsługuje do 40 metrów taśmy.

Opcjonalnie do zestawów oświetlenia sufitowego można zamówić PROFILE LED - dzięki ich zastosowaniu taśma jest chroniona przed dostępem kurzu, ich zabrudzeniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego kształtu profili łatwiej jest także ukierunkować światło taśmy LED. 


PRZYKŁADOWE WYKORZYSTANIE W REALIZACJACH
OŚWIETLENIA SUFITÓW PODWIESZANYCH PRO-LED:


oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz(2).jpg

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki-przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

Czytaj wiecejShow less
Szczegóły produktu

Opis

Barwa
Kolorowa + biały ciepły RGBW
Moc
14,4W/1m
Temperatura Barwowa
2700 - 3000 K
Napięcie Znamionowe
12V
Strumień Świetlny
960lm/m
Opinie
Brak komentarzy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
1 innych produktów w tej samej kategorii
388,68 zł (brutto)
Gotowy zestaw do podświetlenia sufitu: taśma LED RGBW z barwą białą zimną 300 LED 5050, 14,4 W/mb + zasilacz

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się