TAŚMA LED EPISTAR PREMIUM 5050 - 150 DIOD RGB CYFROWA + STEROWNIK

Taśma LED Epistar Premium 5050 cyfrowa - 150 diod / rolce, 30 diod / mb, kolorowa RGB, wodoodporna IP65 - rolka 5mb, pobór prądu 7,2 W/mb. W komplecie sterownik z pilotem.

Czytaj wiecejShow less
423,12 zł (brutto)
Kod produktu:
Ulubione0
Porównaj0
Lista życzeń
You may also like
Brak produktów
Opis

TAŚMA CYFROWA LED RGB 150 LED PROFESJONALNA PRO-LED - 5MB

30 LED/MB, STANDARD IP65, 7,2 W/MB, BIAŁY CIEPŁY

TAŚMA LED RGB 150 LED EPISTAR serii PROFESJONALNEJ jest bardzo często spotykana jako element oświetlenia dekoracyjnego - doskonale sprawdza się w roli kolorowego podświetlenia elementów szklanych oraz z plexi, przy oświetleniu mebli oraz sufitów podwieszanych.

Dzięki zastosowaniu kolorowych diod RGB za pomocą tych taśm uzyskać wiele różnych kolorów i zmieniać nie tylko ich barwę oraz natężenie światła ale także uzyskać wiele niecodziennych efektów. Jest to możliwe dzięki załączonemu sterownikowi oraz możliwości sterowania świeceniem każdej z diod z osobna.

Taśmy cyfrowe to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie sterowania taśmami LED - dzięki nim można uzyskać efekt płynacych kolorów oraz wiele innych, jak np. sopel lodu, czy kameleon.

Sterownik IR na podczerwień jest podstawowym rodzajem kontrolera LED RGB - aby skorzystać z możliwości, jakie oferuje ten sterownik pilot musi być skierowany w czujnik IR znajdujący się w ściemniaczu - oznacza to, że czujnik ten musi znajdować się w widocznym miejscu - zasada działania jest identyczna, jak w przypadku pilotów do telewizora.

Pilot załączony w zestawie posiada 24 przyciski i zasilany jest baterią CR2025. Za pomocą pilota można sterować kolorami, natężeniem światła oraz trybem świecenia.

TAŚMY LED EPISTAR PRO-LED SERII PREMIUM to podstawa w ofercie sklepu PRO-LED. Są oparte o markowe diody EPISTAR, które cechuje większa ilość światła w porównaniu z TAŚMAMI BUDŻETOWYMI PRO-LED. Posiadają także podwójny podkład PCB odprowadzający ciepło, dzięki czemu są niezwykle trwałe. Dlatego też większość profesjonalnych instalatorów systemów oświetlenia LED wybiera TAŚMY LED EPISTAR PREMIUM.

Do PROFESJONALNYCH, DŁUGOTERMINOWYCH REALIZACJI ZDECYDOWANIE REKOMENDUJEMY TAŚMY JAKOŚCIOWE PRO-LED EPISTAR.

Profesjonalne taśmy LED Epistar przede wszystkim świecą jaśniej – nawet do 50% w porównaniu z produktami budżetowymi. Pozwala to zastosować je jako główne źródło światła w pomieszczeniu.

Kolejnym istotnym atrybutem taśm LED jest podwójny podkład PCB, który odbierając ciepło zapobiega przegrzewaniu się elementów taśmy – diod oraz przede wszystkim oporników. Dzięki temu żywotność taśmy LED jest nawet kilkakrotnie dłuższa w porównaniu z tańszymi materiałami.

Dlatego też Profesjonalne taśmy LED Epistar PRO-LED cieszą ogromym zaufaniem zarówno wśród profesjonalnych Instalatorów oświetlenia led, jak i Klientów indywidualnych.

W zestawie znajduje się zasilacz LED 12V. Zasilacze dogniazdkowe polecamy do niewielkich odcinków taśm LED, maksymalna moc generowana przez zasilacz to 16,8 W. Można do niego podłączyć zarówno samą taśmę LED, jak też ŚCIEMNIACZ. Dzięki niewielkim rozmiarom sprawdza się tam, gdzie nie ma miejsca do podłączenia zasilacza montażowego.

TAŚMA CYFROWA LED RGB 150 LED
SERII PROFESJONALNEJ PRO-LED

tasma led epistar profesjonalna RGB PRO-LED

PRZYKŁADOWE WYKORZYSTANIE W REALIZACJACH
TAŚM EPISTAR PRO-LED PREMIUM QUALITY:


oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz(2).jpg

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki-przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

Czytaj wiecejShow less
Szczegóły produktu

Opis

Barwa
Kolorowa RGB
Moc
7,2W/1m
Napięcie Znamionowe
12V
Strumień Świetlny
480lm/m
Opinie
Brak komentarzy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się