TAŚMA LED EPISTAR PREMIUM - 150 DIOD RGB WODOSZCZELNA - ROLKA 5MB

87,21 zł (brutto)
Kod produktu:
Ulubione0
Porównaj0
Lista życzeń
You may also like
Opis

30 LED/MB, WODOSZCZELNA - IP68, 7,2 W/MB, KOLOROWA - RGB

Nowoczesna taśma LED RGB wodoszczelna jest bardzo często spotykana jako podstawowy element oświetlenia dekoracyjnego - doskonale sprawdza się w roli podświetlenia elementów szklanych oraz z plexi, przy podświetleniu mebli, telewizora, czy sufitów podwieszanych.

Taśmy LED z tej linii to produkt najwyższej jakości - oparte są na diodach produkowanych przez firmę Epistar o odpowiedniej jasności i powtarzalności, posiadają podwójny podkład PCB odpowiedzialny za odprowadzanie ciepła oraz odpowiednio dobrane rezystory - dzięki temu zapewniają bardzo dużą trwałość i niezawodność. 

Warto się zdecydować na taśmy LED RGB wodoszczelne pokryte są grubą ochronną warstwą tworzywa, dzięki czemu diody wraz z opornikami są całkowicie chronione przed szkodliwymi warunkami, a przede wszystkim wilgocią, która może spowodować zwarcie i uszkodzenie taśmy. Silikon zabezpiecza także w dużym stopniu przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Wysokiej klasy taśmy LED RGB wodoszczelne nadają się do długotrwałego i całkowitego zanurzenia w wodzie.

Dzięki kolorowym diodom RGB przy zastosowaniu odpowiedniego sterownika można za pomocą tych taśm uzyskać wiele różnych kolorów i zmieniać ich barwę oraz natężenie światła w dowolnym momencie za pomocą pilota.

Nowoczesne wodoszczelne taśmy LED RGB Epistar Premium polecane są wszędzie tam, gdzie liczy się jakość i wytrzymałość. Są z powodzeniem stosowane przez profesjonalne ekipy instalatorów - w biurach, domach, obiektach użyteczności publicznej oraz w branży reklamowej.

Czytaj wiecejShow less
Szczegóły produktu

Opis

Barwa
Kolorowa RGB
Moc
7,2W/1m
Napięcie Znamionowe
12V
Strumień Świetlny
480lm/m
Opinie
Brak komentarzy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
15 innych produktów w tej samej kategorii

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się