TAŚMA LED EPISTAR PREMIUM 5050 - 300 DIOD RGBWW STANDARD - ROLKA 5MB

Taśma LED Epistar Premium 5050 - 300 diod / rolce, 60 diod / mb, kolorowa +  biały ciepły RGBW (RGBWW), standard IP33 - rolka 5mb, pobór prądu 14,4 W/mb.

Czytaj wiecejShow less
105,04 zł (brutto)
Kod produktu:
Ulubione0
Porównaj0
Lista życzeń
Produkty powiązane
Brak produktów
Opis

TAŚMA LED RGBW - 300 LED 5050 PROFESJONALNA PRO-LED - 5MB

60 LED/MB, STANDARD IP33, 14,4 W/MB, KOLOROWA Z BIAŁYM CIEPŁYM - RGBW WW

TAŚMA LED RGBW 300 LED 5050 EPISTAR serii PROFESJONALNEJ jest bardzo często spotykana jako podstawowy element oświetlenia dekoracyjnego - doskonale sprawdza się w roli podświetlenia elementów szklanych oraz z plexi, przy oświetleniu mebli oraz sufitów podwieszanych.

Dzięki zastosowaniu kolorowych diod RGB przy zastosowaniu odpowiedniego STEROWNIKA można za pomocą tych taśm uzyskać wiele różnych kolorów i zmieniać ich barwę oraz natężenie światła w dowolnym momencie za pomocą pilota.

Dodatkowo co 2ga dioda to jasna dioda 5050 o barwie białej, dzięki czemu możemy przy użyciu tej taśmy otrzymać nie tylko kolor, ale także barwę białą o określonej temperaturze barwowej, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych taśm RGB. Taśmy RGBW to najbardziej uniwersalne z dostępnych rozwiązań w zakresie oświetlenia LED - łączą funkcjonalność oświetlenia dekoracyjnego i użytkowego w jednym.

TAŚMY LED EPISTAR PRO-LED SERII PREMIUM to podstawa w ofercie sklepu PRO-LED. Są oparte o markowe diody EPISTAR, które cechuje większa ilość światła w porównaniu z TAŚMAMI BUDŻETOWYMI PRO-LED. Posiadają także podwójny podkład PCB odprowadzający ciepło, dzięki czemu są niezwykle trwałe. Dlatego też większość profesjonalnych instalatorów systemów oświetlenia LED wybiera TAŚMY LED EPISTAR PREMIUM.

Diody Epistar 5050 są bardzo mocne - w porównaniu do tradycyjnych 3528 świeca o 160% mocniej, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko jako dekoracja, ale także jako użytkowe oświetlenie LED.

Do PROFESJONALNYCH, DŁUGOTERMINOWYCH REALIZACJI ZDECYDOWANIE REKOMENDUJEMY TAŚMY JAKOŚCIOWE PRO-LED EPISTAR.

Profesjonalne taśmy LED Epistar przede wszystkim świecą jaśniej – nawet do 50% w porównaniu z produktami budżetowymi. Pozwala to zastosować je jako główne źródło światła w pomieszczeniu.

Kolejnym istotnym atrybutem taśm LED jest podwójny podkład PCB, który odbierając ciepło zapobiega przegrzewaniu się elementów taśmy – diod oraz przede wszystkim oporników. Dzięki temu żywotność taśmy LED jest nawet kilkakrotnie dłuższa w porównaniu z tańszymi materiałami.

Dlatego też Profesjonalne taśmy LED Epistar PRO-LED cieszą ogromym zaufaniem zarówno wśród profesjonalnych Instalatorów oświetlenia led, jak i Klientów indywidualnych.

Każda taśma led z oferty sklepu PRO-LED wymaga stałonapięciowego zasilania - do tego rekomendujemy dostępne w naszej ofercie PROFESJONALNE ZASILACZE LED.

TAŚMA LED RGB 300 LED 5050
SERII PROFESJONALNEJ PRO-LED

Taśma LED epistar profesjonalna RGBW 300 LED standard

PRZYKŁADOWE WYKORZYSTANIE W REALIZACJACH
TAŚM EPISTAR PRO-LED PREMIUM QUALITY:


oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz(2).jpg

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki-przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

Czytaj wiecejShow less
Szczegóły produktu

Opis

Barwa
Kolorowa + biały ciepły RGBW
Moc
14,4W/1m
Temperatura Barwowa
2700 - 3000 K
Napięcie Znamionowe
12V
Strumień Świetlny
960lm/1m
Opinie
Brak komentarzy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
16 innych produktów w tej samej kategorii

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się